Київське "Динамо" програло "Крильцям"

© ТСН.ua
Спорт 23 лютого, 2009, 09:42 1105
Резервний склад київського "Динамо" переміг самарські "Крилья Совєтов", а от основний – програв.

Київське "Динамо" зіграло в Іспанії два товариських матчі з російським клубом "Крилья Совєтов". Перший поєдинок, в якому грали другі склади команд, проходив за скороченим форматом – два тайми по 30 хвилин. Долю гри вирішив гол Єрмоленка – 1:0 – перемога "Динамо".

Другий матч не приніс динамівцям позитивних емоцій – пропустивши по голу в кожному з таймів, наша команда програла клубу Самари з рахунком 0:2.

Перший же удар у створ воріт виявився результативним. Бобер подав з кутового, а захисник Белозеров, забутий на лінії воротарського майданчика, без проблем головою переправив м'яч у кут воріт Богуша. Буквально тут же Кравченко ледь не скористався помилкою Леїлтона, який віддавав м'яч воротарю, але Лобос своєчасно покинув лінію воріт і накрив удар Сергія.

У другому таймі моменти виникали біля обох воріт. У "Крил" подвоювати рахунок міг Савін, але зблизька пробив у Богуша. Динамівці прагнули прорватися до володінь суперника за рахунок індивідуальної техніки, але захисники самарського клубу страхували один одного і ліквідовували загрозу.

Хороший момент був у Кравця, коли Артем замикав навіс Алієва – м'яч пролетів поруч зі штангою. Сам Олександр мав хороші можливості для того, щоб відправити м'яч до сітки, але "круглий" не бажав залітати у ворота суперника – ані після штрафних ударів, ні з гри.

А на останній хвилині самарцям посміхнулася фортуна. Ескобар прийняв м'яч у 28-ми метрах від воріт і, не побачивши іншого продовження атаки, пробив по воротах – м'яч, зрикошетивши від Бетао, пролетів повз дезорієнтованого Богуша.

Склад "Динамо": Богуш, Несмачний, Бетао, Михалик, Ель Каддурі, Вукоєвич, Єрьоменко, Кравченко (Корреа, 46), Чернат (Ярмоленко, 62), Алієв, Кравець.

Динамівцям доведеться рівнятись на "Металіст"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами DynamoMania.com / К.К.