Київське "Динамо" розучилося вигравати Спорт 6 серпня, 10:25
Київське "Динамо" програло вдома "Дніпру" і опустилося на 14-е місце в турнірній таблиці першості країни.

"Динамо" - "Дніпро"
Радість футболістів дніпропетровського "Дніпра" (Фото - sport.com.ua)
Діючий чемпіон України, відкривши рахунок у матчі з дніпропетровським "Дніпром", надалі був знищений командою Олега Протасова, яка після чотирьох турів з максимальним очковим запасом очолює турнірну таблицю.

"Динамо" прийшов час серйозно замислитись, адже такого невдалого старту в історії "Динамо" ще не було. Але найжахливіше це те, що в діях динамівців перед третім кваліфікаційним раундом Ліги чемпіонів не спостерігається ніякої думки або ж натяку на конструктивізм в атаці і організованості в захисті.

На 7-й хвилині матчу "Динамо" – "Дніпро" кияни скористалися одним з головних своїх козирів – зловили суперника на контратаці. Корреа метрів з 35 зробив ювелірний пас на Реброва, вивівши останнього на побачення з голкіпером дніпрян, і Сергій майже сходу пробив в нижній від Старцева кут - 1-0. Динамівці повністю перехопили ініціативу, і здавалося, що цього вечора "Дніпру" не встояти.

Штрафний
"Стінка" з гравців "Динамо" під час виконання штрафного удару "Дніпром" (Фото - УНІАН)
Десь до 30-й хвилини тиск господарів на ворота Старцева не припинявся. Особливо активним був на лівому фланзі Віталій Федорів, час від часу загострюючи ситуацію біля воріт гостей. Потім гра дещо заспокоїлася. І тут "Динамо" немов хтось підмінив.

Раз по раз почали відбуватися обрізання м'яча на підступах до власної штрафної. Пару раз, після прострілів в штрафну Сергія Назаренко тільки чудо рятувало підопічних Анатолія Демьяненко від гола.

Але будь-якому чуду наступає межа. На 40-й хвилині після навісу з кутового ніким не прикритий Сергій Самодін головою вбив м'яч між стійкою воріт і Шовковським. Господарі не встигли схаменутися, як пропустили контратаку.

Воробей
Форвард "Дніпра" Андрій Воробей доводить рахунок у матчі до 3:0 (Фото - УНІАН)
З правого флангу в штрафну стрімко увірвався Воробей, могутньо пробивши в ближній від Шовковського кут. Удар голкіпер киян парирував, але м'яч при цьому знайшов голову Самодіна, який впритул розстріляв вже практично порожні ворота – 1:2.

Остаточно всі крапки над "i" розставив на 54-й хвилині Андрій Воробей, вийшовши після прекрасного пасу з центру поля віч-на-віч з Олександром і відправивши м'яч у дальній від голкіпера кут – 3:1.

Це був нокаут. Підопічних Анатолія Демьяненко паралізувало. Створити що-небудь путнє в другому таймі біля воріт Артема Куслія (Артем замінив на 63-й хвилині Старцева, який одержав пошкодження ) господарі поля так і не зуміли.
Остаточний рахунок матчу 3-1 на користь "Дніпра".

Вболівальники
Вболівальники "Дніпра" (Фото - sport.com.ua)
Для підопічних Олега Протасова це був один з кращих ігрових днів з початку чемпіонату. Команда продовжує бути одноосібним лідером в турнірній таблиці з максимальним багажом набраних очок.

"Динамо" після цієї поразки влаштувалося аж на 14-у місці. Нижче – тільки фінансово нестабільний "Кривбас" і дебютант вищої ліги охтирський "Нафтовик-Укрнафта".