Київське "Динамо" виграло перший матч на "Кубку Лева Яшина"

"Динамо" Київ - "Динамо" Мінськ - 3:1© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 2 липня, 2010, 19:50 1615 8
Київське "Динамо" з рахунком 4:1 перемогло мінських одноклубників у першому матчі на "Кубку Лева Яшина". За киян відзначились Зозуля і Гармаш і Ярмоленко.

Київське "Динамо" виграло перший матч на "Кубку Льва Яшина", що проходить у Москві. Кияни здолали мінських одноклубників з рахунком 4:1.

На 23-й хвилині матчу рахунок відкрив Роман Зозуля. Теміле на швидкості обійшов суперника, увійшов в карний майданчик і відкинув м'яч на Зозулю. Нападник обробив м'яч і пробив у дальній кут - м'яч від стійки залетів у сітку.

На 39-й хвилині Денис Гармаш подвоїв перевагу українців. Зозуля увірвався в карний майданчик, віддав трохи назад на Гармаша, який ударом з 11-метрів не залишив шансів голкіперу, відправивши м'яч точно в кут.

А за дві хвилини до кінця першого тайму кияни несподівано пропустили гол. Кисляк приклався до м'яча зі штрафного, який був призначений метрах в 37-ми від воріт на лівому фланзі, "джабулані" вдарився в дальню стійку біля дев'ятки і влетів у сітку.

На 85-й хвилині м'яч забив Андрій Ярмоленко. Мілевський віддав пас п'ятою на Ярмоленка і той відправив м'яч у сітку.

А на через дві хвилини жирну крапку поставив Андрій Шевченко, забивши четвертий гол у ворота мінчан. Після прекрасної передачі Гармаша з глибини поля Андрій отримав м'яч в карному майданчику і без проблем вразив дальній кут.

Отже, в матчі між київським і московським "Динамо" і визначиться переможець турніру. Нагадаємо, що у першрму матчі москвичі переграли мінчан з рахунком 2:1.