Київське "Динамо" вийшло у Кубок УЄФА! (відео)

Спорт 11 грудня, 2008, 10:50 1523 2
В останньому турі групового турніру Ліги чемпіонів київське "Динамо" перемогло турецький "Фенербахче" завдяки голу Романа Єрьоменка.

Роман Єрьоменко
uefa.com
Гол Романа Єрьоменка вирішив долю поєдинка між київським "Динамо" та турецьким "Фенербахче"
Ось і завершилися пригоди українських клубів в Лізі чемпіонів 2008/2009. Але не завершилася єврокампанія "Шахтаря" і "Динамо". Київський клуб зумів таки виконати програму-мінімум, кваліфікувавшись до Кубка УЄФА.

В середу підопічних Юрія Сьоміна влаштовувала і нічия у матчі проти "Фенербахче" в боротьбі за 3-е місце у групі G.

Матч вийшов не дуже видовищним, але головне, що динамівці нарешти досягли бажаного результату - 1:0. Єдиний гол у матчі був забитий на 20-й хвилині Романом Єрьоменко після блискучого пасу Артема Мілевського, який вивів фіна на побачення з Волканом.

У другому таймі кияни не ризикували, відійшовши назад і грамотно зігравши в обороні. Наприкінці поєдинку у київського клубу з'явився шанс подвоїти перевагу над суперником, але Артем Кравець нею не скористався.

Отже, "Динамо" набрало у підсумку 8 очок, посівши 3-е місце у групі.

В іншому матчі квартету G "Порту" вдома розібрався з "Арсеналом" - 2:0, посівши, таким чином, перше місце у групі.