Київське "Динамо" впевнено вийшло у плей-офф Ліги чемпіонів

Шева пішов з поля без голу© ТСН.ua
Спорт 4 серпня, 2010, 23:26 2441 1
"Динамо" і в другому матчі обіграло "Гент" у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Київське "Динамо" без проблем подолало бельгійський бар'єр у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. За сумою двох зустрічей "Динамо" розгромило "Гент" з рахунком 6:1.

В Бельгії динамівці відкрили рахунок на 32-й хвилині. Мілевський забарився і впав у боротьбі з суперником на лінії карного майданчика, але м'яч вдало відскочив до Шевченка. Андрій віддав праворуч на Гармаша, і Денис гарним щільним ударом вразив дальній кут.

А на 42-й хвилині Жерсон Маграо відчув біль в нозі і впав на газон. Бразильця винесли з поля на ношах.

На 54-й хвилині динамівці забили другий гол. Ярмоленко та Гармаш доставили м'яч зліва в центр, Мілевський відпасував на правий фланг на Єременка, той повернув Артему. Форвард з 15-ти метрів наніс більярдний удар в кут воріт.

За шість хвилин до кінця гри "Гент" все-таки пробив Дениса Бойка. Після подачі зі штрафного Кулібалі пробив головою і м'яч від поперечини залетів у ворота.

Однак кияни не забарилися з відповіддю і на 89-й хвилині Олег Гусєв забив третій м'яч. Шева, що вперше в сезоні покинув поле без голу, віддав відмінний пас праворуч в карний майданчик на Гусєва, і Олег технічно підсік м'яч на воротарем в дальній кут.

1:3 - "Динамо" вийшло у вирішальний кваліфікаційний плей-офф раунд Ліги чемпіонів.

Кияни будудь "несіяними" і дізнаються свого суперника у плей-офф 6 серпня. Серед потенційних опонентів "Динамо" - російський "Зеніт", німецький "Вердер", нідерландський "Аякс", англійський "Тоттенхем Хотспур" та іспанська "Севілья".