Київське "Динамо" впевнено перемогло "Рубін"

"Динамо" - "Рубін" - 2:0© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 24 червня, 2010, 21:27 2081 3
На 60-й хвилині рахунок відкрив Тарас Михалик. А через 12 хвилин Євген Хачеріді подвоїв перевагу динамівців.

24 червня київське "Динамо" провело другий товариський матч на тренувальному зборі в Австрії. Кияни з рахунком 2:0 перемогли дворазових чемпіонів Росії казанський "Рубін".

Обидва голи динамівці забили у другому таймі. На 60-й хвилині рахунок відкрив Тарас Михалик. А через 12 хвилин Євген Хачеріді подвоїв перевагу. Обидва голи було забито після "стандартів".

Зазначимо, що у першому матчі динамівці поступились пітерському "Зеніту" з рахунком 1:3.

Нагадаємо, що "Динамо" і "Рубін" зустрічались у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Тоді кияни перемогли вдома (3:1) і зіграли внічию в Казані (0:0).