Київське "Динамо" взяло очко в Криму (відео)

Динамівці знову втрачають очки© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 14 листопада, 2010, 19:02 2709 2
"Динамо" втратило два очки у Сімферополі. Гра з місцевою "Таврією" завершилась з рахунком 1:1.

Четвертий раз в нинішньому сезоні київське "Динамо" приїхало до Криму. У попередніх трьох матчах кияни перемогли, а на цей раз, проти "Таврії", зіграли внічию.

До перерви на полі велася рівна боротьба з невеликою кількістю моментів. А на першій хвилині другого тайму Артем Мілевський отримав у штрафному майданчику і хльостко з десяти метрів влучив у праву дев'ятку.

Господарі зрівняли рахунок через 10 хвилин. Платон зіграв на випередженні після навісу з кутового і відправив м'яч у ближній кут. Знову помилився 17-річний воротар "Динамо" Максим Коваль, не поставивши одного з гравців на ближню стійку.

Кінцівка зустрічі пройшла у гострій боротьбі, але рахунок так і не змінився. Найреальніший шанс здобути перемогу був у господарів. На 86-й хвилині Фещук втік сам-на-сам з Ковалем, але програв цю дуель. На добиванні грав Ідахор, але нігерійський нападник влучив у ногу Ярмоленку.

"Динамо" вже на 10 очок відстає від "Шахтаря". Більше того, "Металіст" наблизився до "Динамо" на відстань очка, а у наступному турі кияни приймають харків'ян.