Київські "вовки" здулися в останній чверті

Спорт 12 лютого, 2009, 09:04 1038
Столичний БК "Київ" не зумів продовжити свою виграшну серію у Топ-16 Кубка Виклику ФІБА.

У черговому матчі Кубка Виклику ФІБА БК "Київ" поступився на виїзді італійському "Віртусу" з рахунком 64:68. Після трьох турів "Київ" і "Віртус" лідирують з двома перемогами, в "Ольденбурга" і "Галатасарая" – по одній.

Кияни втратили перемогу у завершальній чверті поєдинку, яку вони просто провалили. 7 хвилин і 21 секунду з її початку підопічні Саші Обрадовича не могли набрати жодного очка. "Віртус" же за цей час зробив ривок – 13:0.

До того ж, "вовків" підвів такий невід'ємний компонент гри як штрафні кидки. Неймовірно, але з 22 кияни закинули тільки 10 (45,5%).

Наступний свій матч кияни проведуть вдома, 24 лютого, проти німецького "Ольденбурга".

"Віртус" - БК "Київ" - 68:64 (18:10, 16:20, 15:22, 19:12)

БК "Київ":
Байрамович (13), Райт (13), Маркоїшвілі (11), Станоєвич (8), Пенн (6), Салтовець (6), Дроздов (4), Єретін (3), Пустозвонов (0).

"Ольденбург" (Німеччина) - "Галатасарай" (Туреччина) 85:93 (23:24, 27:25, 22:20, 13:24)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / К.К.