Київський клуб завершив виступи у єврокубках

"Шоле" - БК "Київ"© bckiev.com.ua
Спорт 26 березня, 2009, 13:02 884
БК "Київ" програв французькому "Шоле" у вирішальному матчі Кубка Виклику ФІБА і завершив єврокубкову кампанію у сезоні 2008-2009.

БК "Київ" останнім з українських клубів завершив виступи у єврокубках. "Вовки" поступились французькому "Шоле" у чвертьфіналі Кубка Виклику ФІБА.

25 березня кияни поступилисьб у вирішальній третій грі. Рахунок серії - 2:1 на користь французів, які зіграють у фіналі чотирьох.

Гра була рівною, а на велику перерву команди пішли за рахунку 38:39 на користь гостей з України. Однак у третій та заключній чвертях пощастило господарям майданчика. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 80:74 на користь "Шоле".