Київський "Сокіл" познущався над Бобруйськом

"Сокіл" здобув чергову перемогу© hcsokol.kiev.ua
Спорт 25 вересня, 2009, 13:35 1218
У 9-му турі білоруської Екстраліги "Сокіл" познущався над бобруйським "Шинником" - 4:1.

Київський "Сокіл" продовжує гонитву за лідером білоруської Екстраліги ХК "Юність" і здобув чергову перемогу. У 9-му турі "Сокіл" познущався над бобруйським "Шинником" - 4:1.

З перших хвилин киян отримали два вилучення, і здавалося, що "Шинник" ось-ось відкриє рахунок, але ... кияни забили втрьох проти п'ятьох! Цируль забив після чудового проходу і пасу Варламова. Поки білоруси приходили до тями, то Климентьєв, Малов і Варламов довели рахунок до 4:0 і здавалося, зняли всі питання про переможця, але гості з Бобруйська у другому періоді забивши гол, спробували змінити хід гри. Але кияни, не зважаючи на велику кількість вилучень все ж були ближчі до того, щоб забити, ніж пропустити.

4:1 - перемога киян і друге місце у турнірній таблиці. Приємно, що в цьому матчі забив гол і був визнаний одним з кращих гравців матчу - Роман Малов, якому цього дня виповнилося 32 роки.