Київський "Сокіл" пригальмував

У черговому матчі російської вищої ліги хокеїсти "Сокола" вдома поступились "Титану" з міста Клин з рахунком 2:3.

Зовсім не простим для київського "Сокола" видався домашній поєдинок проти аутсайдера вищої ліги хокейного чемпіонату Росії клубу "Титан" з Клина. В першому матчі з двох кияни поступились супернику – 2:3.

У стартовому періоді жодна з команд результативною атакою відзначитись не зуміла.

А вже в другій 20-хвилинці глядачі побачили п'ять шайб. Дві з них в активі київського клубу, за який відзначились Віталій Литвиненко і Олексій Зоткін. Гості ж відповіли двома влучними кидками по воротах Олександра Федорова.

Але під кінець другої двадцятихвилинки гості закинули вирішальну шайбу. Причому кияни пропустили її в більшості.

Після цієї прикрої поразки підопічні Олександра Сеуканда опустилися на дві строчки в турнірній таблиці і тепер посідають сьому позицію.