Київський "Сокіл" взяв реванш у ХК "Бєлгород"

Спорт 5 лютого, 2009, 13:17 877
Завдяки поразці ХК "Дмитров", київський "Сокіл" став лідером дивізіону "Захід" Вищої ліги Відкритої першості Росії з хокею.

Київський "Сокіл" зумів взяти реванш у ХК "Бєлгород" за вчорашній розгром, перегравши бєлгородців з рахунком 6:3.

Зустріч почалася за сценарієм попередньої гри: швидкий перший гол Дяченка, потім перевага "Сокола" збільшується до двох шайб, але пара гостьових видалень і знову - нічия.

Втім, далі все пішло по-іншому. "Сокіл" зусиллями Караульщука навіть вийшов вперед. Правда, не надовго - господарям знов вдалося забити гол, але це був останній успіх бєлгородців у поєдинку.

Під кінець першої десятихвилинки завершального періоду спочатку Харченко наголосився дублем, потім забив Лахматов. Перелом міг наступити на 52-й хвилині, коли Ісаєнко і Караульщук опинилися на лаві штрафників за безглузде порушення - викид шайби за межі майданчика.

Але молодь "Сокола" не тільки вистояла, але й змогла довести перевагу до трьох шайб. Захисники господарів порушили правила при виході сам на сам і Авєркін майстерньо виконав хокейний пенальті, встановивши остаточний рахунок.

"Сокіл" є на першому місці в турнірній таблиці, скориставшись двома поспіль поразками "Дмитрова" у Рязані.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ / К.К.