Коли "Динамо" почне перемагати?

Спорт 2 серпня, 2007, 13:15 269
Київське «Динамо» знову не змогло перемогти в національній першості, зігравши на виїзді внічию з «Чорноморцем».

ФК "Динамо" (Київ) продовжує втрачати очки в чемпіонаті України з футболу. Напередодні кияни в Одесі зіграли внічию (0:0) з одеським "Чорноморцем" в останньому матчі третього туру національної футбольної першості.

Перший тайм був за динамівцями. На 12-й хвилині воротар одеситів Руденко помилився на виході, Гіоане прострілив у воротарську, але захисник зумів відвести загрозу від своїх воріт.

У наступні двадцять хвилин Максим Щацьких створив чимало загроз воротам Руденко. Двічі узбецький форвард виходив на ударну позицію, але був неточний.

На тридцятій хвилині захисники «Чорноморця» залишили одного в штрафній площі Михалика, який впритул розстрілював Руденко, але той врятував свою команду. До кінця першого тайму кияни створювали напругу біля воріт господарів поля, але втілити перевагу в забиті м'ячі ніяк не виходило.

У другій половині зустрічі ситуація не змінилася. М'ячем і ініціативою володіли гості. Але «Чорноморець» при кожній нагоді прагнув контратакувати.

Черговий стовідсотковий момент створив Клебер, який завдав прекрасного удару в дев'ятку, але кращий гравець у складі «Чорноморця» Руденко знов зіграв прекрасно і, зачепивши м'яч кінчиками пальців, переправив його в перекладину.

За півгодини до кінця зустрічі кияни небагато зменшили темп, і господарі тут же перехопили ініціативу, почавши створювати небезпечні моменти біля воріт Шовковського. В одному з них Венглінський вийшов сам на сам з кіпером "Динамо", але пробив трохи неточно - м'яч пройшов в сантиметрах від дальньої штанги.

Напруга з кожною хвилиною зростала, але жодна з команд успіху так і не могла добитися. Кінцівка зустрічі залишилася за «Чорноморцем». «Динамо» явно не справлялося з небезпечними контрвипадами господарів.

Це привело до того, що друге попередження і вилучення з поля "заробив" Діакате в своєму дебютному поєдинку за "Динамо".

А на 4-й доданій хвилині форвард одеситів Коритько проривався по правому флангу і у штрафній киян був збитий Несмачним, який за цей фол також був вилучений з поля.

У результаті «Динамо» і «Чорноморець» після трьох турів досі не відчули радість перемоги.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Газета.Ru / rbc.ua / delfi.ua / К.К.