Команда Алієва перервала невдалу серію в чемпіонаті Росії

Алієв асистував Майкону© fclm.ru
Спорт 12 вересня, 2010, 16:48 1449
Переможний м'яч у ворота ЦСКА забив бразильський форвард Майкон після передачі українця Олександра Алієва.

Московський "Локомотив" обіграв ЦСКА у центральному матчі 20-го туру чемпіонату Росії. Гра на стадіоні "Локомотив" завершилась з рахунком 1:0. Переможний м'яч забив форвард Майкон після передачі українця Олександра Алієва на 25-й хвилині. Алієв подав з кутового точно на голову бразильцю.

Команди догравали матч у меншості. На 69-й хвилині гри за бійку були вилучені з поля армієць Марк Гонсалес і "залізничник" Малхаз Асатіані. Гонсалес жорстко зіграв проти грузина, той розлютився і кинув чилійцеві м'ячем в обличчя. У відповідь Гонсалес буцнув Асатіані і спробував схопити захисника "Локомотива" за горло.

Зазначимо, що рекордом відзначився ветеран російського футболу Дмитро Лоськов. Для капітана "Локо" це був 412-й матч Прем'єр-ліги за кар'єру - рекордний результат для російської першості.

Після перемоги над ЦСКА "Локомотив" набрав 26 очок і вийшов на 8-е місце в турнірній таблиці. Армійці посідають третю сходинку, у них 36 очок.