Команда Блохіна знову програла

Спорт 13 жовтня, 2007, 20:35 524
Збірна України, програвши команді Шотландії з рахунком 1:3, втратила всі шанси на вихід у фінальну частину футбольного Євро-2008.

Шевченко
Гірке розчарування...
На жаль, матч з командою Шотландії тільки довів те, що збірна України не потрапила на Євро-2008 абсолютно заслужено. З такими помилками у захисті, особливо після розіграшу стандартних положень, нам дійсно на чемпіонаті Європи нема чого робити.

І взагалі – якщо ми хочемо претендувати на вихід до наступного мундіалю, треба багато чого (і кого) змінити в збірній…

Ну а що стосується шотландців, то їх можна тільки привітати – після домашньої перемоги над українцями вони зробили ще один крок до своєї мети. Шотландия може вперше за 10 років потрапити у фінальну стадію одного з двох найважливіших у футболі для європейських команд чемпіонатів (світу або Європи).

Вже на четвертій хвилині Шовковський вимушений був витягувати м'яч із своїх воріт. На правому фланзі Браун був збитий Несмачним, Макфадден навісив в штрафну, де на випередження захисників-статистів і Шовковського зіграв Міллер, переправивши головою м’яч в українські ворота.

Ще через шість хвилин господарі поля знову заробили право на стандарт – цього разу по центру воріт. Шовковський старанно збудував стінку, всі чекали потужного удару по воротах, але м'яч був переведений на кут штрафної площі, де знаходився самотній Маккаллох. Він розвернувся і завдав точного удару в "дев'ятку".

На 24-й хвилині гостям вдалося скоротити розрив в рахунку - Несмачний навісив на Шевченка, захисник шотландської збірної рукою зачепив м'яч, але Андрій вирішив не з суддею сперечатися, а по воротах пробити – 2:1.

Українці робили спроби відігратися, тільки влучності футболістам не вистачало. Та і ударів було небагато. Зате шотландцям вдалося ще одного разу засмутити СаШо - Макфадден отримав м'яч у лінії штрафної, обробив його і пробив у ближній кут, прямо під руки воротарю - 3:1.

До фінального свистка залишалося двадцять хвилин – шансів на те, щоб відігратися і вийти вперед, було мало, але вони залишалися. Тільки ось більшу частину цього часу гравці команди Блохіна займалися банальною перепасовкою, яка ні до чого не призвела – рахунок залишився незмінним.

Після цього матчу шотландці укріпили своє лідерство в групі В, набравши 24 очки. В України ж залишилося 13 очок.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Eurosport / Чемпіон / К.К.