Команда Куртінайтіса обіграла команду Гірскіса

Група підтримки "Азовмаша" (Фото - bcazovmash.com.ua)
Спорт 17 грудня, 2008, 14:27 561
Маріупольський "Азовмаш" програв на виїзді клубу "Летувос Рітас" у матчі четвертого туру баскетбольного Кубка Європи.

Невдало виступив у черговому матчі Кубка Європи маріупольський "Азовмаш". В матчі із литовським "Летувос Рітас" маріупольському "Азовмашу" не вдалося здобути першу виїзну перемогу сезону у Єврокубку.

Повторна зустріч цих команд була не схожою на попереднє їхнє побачення. Цього разу відмінне соло виконав Бранко Мілісавлевич: 24 очки і 6 результативних передач стали вирішальним внеском у перемогу господарів - 83:64.

Пік активності 32-річного серба припав на другу чверть. Саме у цей час господарі оформили перевагу у 23 пункти. Протягом наступних двох чвертей "Азовмаш" скоротив відставання, але лише на 4 очки.

Відтак, цей візит Рімаса Гірскіса до рідного міста був не надто приємним, а його опонент і тезка Рімас Куртінайтіс відсвяткував першу перемогу в якості тренера "Летувос Рітас" вже у першому поєдинку.

Ще одна зустріч у групі Е призвела до домашньої поразки французького "Асвела" у протистоянні з іспанською "Гран-Канарією". Шанси на вихід з цієї четвірки до наступного кола змагань у всіх чотирьох команд абсолютно рівні.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.