Команда Реброва програла в фіналі Кубка Росії

ЦСКА переміг в Кубку Росії© uefa.com
Спорт 1 червня, 2009, 15:05 979
ЦСКА вирвав перемогу в "Рубіна" на останніх секундах гри і в п'ятий раз завоював Кубок Росії.

У фіналі Кубка Россіі-2008/09 московський ЦСКА переміг казанський "Рубін" завдяки забитому в доданий час голу Євгена Алдоніна, хоча з 13-ї хвилини грав удесятьох.

Якщо для ЦСКА цей фінал кубка став сьомим в російській історії (в останніх чотирьох випадках клуб незмінно перемагав), то "Рубін" вперше добрався так далеко. Невипадково фаворитом поєдинку в Хімках вважали саме армійців. До того ж, перед самою грою з'ясувалося, що капітан і лідер казанської команди Сергій Семак через травму не зможе вийти на поле.

Втім, у дебюті зустрічі, на 13-й хвилині, ЦСКА ще сильніше засмутив своїх вболівальників. Опорний хавбек команди Павло Мамаєв ціною порушення перервав вихід Алехандро Домінгеса один на один з воротарем. Головний арбітр матчу Станіслав Сухіна розцінив це як фол останньої надії, видаливши армійця.

Залишившись у меншості, ЦСКА віддав ініціативу суперникові, зробивши ставку на контратаки і "стандарти". Ті часто виходили дуже небезпечними. Непогані моменти втратили Мусса Маазу, Даніель Карвальйо, Василь Березуцький.

"Рубін" найреальніший шанс забити мав на 33-й хвилині. Домінгес виконав подачу зі штрафного, але Крістіан Нобоа, залишений на самоті перед воротами, не зумів приборкати м'яч, а Роману Шаронову не дозволив забити голкіпер ЦСКА Ігор Акінфєєв.

Другий тайм видався не багатим на гольові епізоди і пройшов під знаком грубої гри у виконанні обох команд.

Справа йшла до додаткового часу, коли несподівано рахунок було-таки відкрито. На першій доданій хвилині Євген Алдонін, отримавши пас від Карвальйо, просунувся ближче до чужого штрафного і потужним дальнім ударом послав м'яч у лівий від воротаря кут. 1:0 – ЦСКА вирвав перемогу і в п'ятий раз завоював Кубок Росії. А "Рубіну" не вдалося оформити переможний дубль.

Зазначимо, що українець Сергій Ребров на полі не з'явився.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / А.Р.