Команда Тимощука вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів (відео)

"Баварія" святкує вихід у чвертьфінал© AFP
Спорт 10 березня, 2010, 10:05 1351 1
"Баварія" вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів, незважаючи на поразку від "Фіорентини" у матчі-відповіді 1/8 фіналу.

Німецька "Баварія" вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів, пройшовши італійську "Фіорентину" завдяки більшій кількості голів на виїзді.

У захоплюючому двоматчевому протистоянні "Баварія" не була кращою, але мюнхенці виявилися більш досвідченими і більш везучими. "Фіорентину", звичайно, шкода, тим більше, що в наступному сезоні Ліги Чемпіонів цієї команди, напевно, не буде.

У середині першого тайму італійці відкрили рахунок. Крістіано Дзанетті пробив здалеку, Бутт відбив перед собою і на добиванні вдало зіграв Хуан Варгас.

А на початку другого тайму Джилардіно, вигравши боротьбу у ван Буйтена, відкинув м'яч на Йоветіча і чорногорець розстріляв ворота Бутта.

Рахунок 2:0 цілком влаштовував господарів, а тому німці значно активізувалися у атакувальних діях. І вже через шість хвилин у ворота Фрея влетів перший м'яч. Марк Ван Боммель відзначився результативним ударом з лінії карного майданчика.

Пройшло ще чотири хвилини і "Фіорентина" забила третій гол. Йоветіч зіграв в стінку з Джилардіно, вискочив на ударну позицію і пробив між ніг Бутту.

Однак у наступній атаці "Баварія" забила другий гол. Прекрасний удар з-за меж карного майданчику вдався Роббену. М'яч влетів у дев'ятку.

Тепер рахунок влаштовував "Баварію" і підопічні Луї ван Гаала віддали ініціативу супернику.

Італійці спробували огранізувати вирішальний штурм воріт Бутта, однак жодного небезпечноо моменту біля німецьких воріт не створили.

3:2 і у чвертьфінал завдяки більшій кількості голів на виїзді йде "Баварія".

Нагадаємо, що мюнхенці виграли перший матч з рахунком 2:1.