Українські вболівальники розгромили англійців

Команда вболівальників України виграла у англійців 6:1
Спорт 10 жовтня, 2009, 16:53 2147
Напередодні матчу збірних України та Англії наші вболівальники декласували британців - 6:1.

У Дніпропетровську команда вболівальників футбольної збірної України 10 жовтня виграла у товариському матчі у команди вболівальників збірної Англії.

Товариський матч відбувся на стадіоні "Метеор".

На стадіоні були присутні 3 тисячі глядачів, в основному українських.

Також на стадіоні за своїх вболівали близько 50 англійських фанів, які прибули до Дніпропетровська на сьогднішній відбірковий матч Чемпіонату світу з футболу між збірними України та Англії.

Два футбольних тайми тривалістю по 30 хвилин закінчилися з рахунком 6:1 на користь команди вболівальників української збірної. Незважаючи на те, що рахунок у матчі відкрив нападник команди англійських фанів Ден Клок, у першому ж таймі він забив гол у власні ворота. Також команда англійських уболівальників згодом забила ще один гол у власні ворота.

Попри це, настрій англійських фанів після матчу залишився чудовим, вони активно спілкувалися з уболівальниками української збірної.

На матчі був присутній посол Великої Британії в Україні Лі Тернер.

Після завершення матчу посол разом із заступником міського голови Дніпропетровська Іриною Зайцевою вручили гравцям команд уболівальників пам’ятні медалі та кубки.

Нагадаємо, 10 жовтня у Дніпропетровську відбудеться матч між збірною України і збірною Англії в рамках відбіркового туру до Чемпіонату світу з футболу у 2010 році.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / Д.М.