Команда Вороніна відібрала очки у "Зеніта"

Кураньї (справа) забив перший гол в Росії© fc-zenit.ru
Спорт 14 серпня, 2010, 23:20 1685
У 17-му турі чемпіонату Росії "Зеніт" не зумів удома обіграти московське "Динамо" - 1:1.

Лідер російської Прем'єр-ліги "Зеніт" оступився. У 17-му турі чемпіонату Росії пітерці не зуміли вдома обіграти московське "Динамо" - 1:1. Український нападник москвичів Андрій Воронін вийшов з перших хвилин матчу і був замінений на 79-й хвилині гри.

У першому таймі сторони швидко обмінялися голами. На 26-й хвилині Дмитро Комбаров сильно прострелив у карний майданчик, і німецький легіонер динамівців Кевін Кураньї в один дотик переправив м'яч у сітку - 0:1.

Але незабаром Кержаков вискочив один на один після рикошету, катнув м'яч в дальній кут, але сфера потрапила у стійку, і Лазович на добиванні розстріляв порожні ворота. Рахунок став 1:1.

Після цього гравці почали частіше з'ясовувати стосунки, ніж грати у футбол. Лазович вдарив Семшова коліном у поясницю, і той у пориві люті по-зіданівськи відправив кривдника в нокаут. Лазович, звичайно, зіграв на публіку і довго лежав на газоні, але арбітр, незважаючи на тиск пітерців, не ризикнув показати Семшову червону картку.

Перед перервою все той же Лазович міг вивести господарів вперед, але Габулов зробив неймовірний сейв після удару сербського легіонера під поперечину.

Другий тайм вийшов менш насиченим на події. Очевидно, на футболістів впливали погодні умови - спека перекочувала з Москви в Північну столицю.

Були моменти у Бухарова, однак новачок "Зеніта" поки не може знайти в Пітері свою гру.

Хвилин за 20 до кінця матчу динамівці вже акцентовано стали діяти другим номером, тримаючи в розумі можливість відвести додому хоча б очко. У підсумку їм це вдалося, і "Зеніт" трохи пригальмував у своєму чемпіонському спринті.