Команда з Еквадору – у фіналі клубного ЧС

Спорт 18 грудня, 2008, 13:36 517
Еквадорський ЛДУ виграв у мексиканського клубу "Пачука" і тепер чекає, яка команда стане їхнім суперником у фіналі клубного чемпіонату світу.

У першому півфінальному матчі клубного чемпіонату світу команда ЛДУ (Liga de Quito) з Еквадору обіграла мексиканську "Пачуку" з рахунком 2:0. Обидва м'ячі еквадорські футболісти забили у першому таймі.

На 4-й хвилині зустрічі відзначився Клаудіо Білер, а на 26-й хвилині Луїс Боланос збільшив перевагу еквадорців. Мексиканці, які володіли м'ячем 67% ігрового часу, мали кілька нагод скоротити розрив у рахунку, проте так і не змогли вразити ворота ЛДУ жодного разу.

Суперник ЛДУ у фіналі турніру визначиться 18 грудня у матчі англійського "Манчестер Юнайтед" з японським клубом "Гамба Осака".

Клубний чемпіонат світу проходить в Японії з 11 по 21 грудня. У турнірі беруть участь кращі клуби континентів.