"Компаньйон" і "Сокіл" лідирують в українській хокейній лізі

"Беркут" створив диво© fhu.com.ua
Спорт 23 вересня, 2011, 13:33 1148
Огляд стартових турів Професійної хокейної ліги України.

Набирає обертів чемпіонат України з хокею, що у новому сезоні проводиться під назвою ПХЛ (Професійна хокейна ліга).

Команди вже зіграли по три-чотири матчі. Лідирують столичні клуби "Компаньйон-Нафтогаз" і "Сокіл". Обидві команди виграли по три матчі.

У четвертому турі "Компаньйон" приймає львівських "Левів", які посідають шосту сходинку, а "Сокіл" екзаменуватиме вінницьких "Гайдамаків". Матчі відбудуться 23 вересня.

А напередодні, 22 вересня, відбулися два матчі четвертого туру.

Чинний чемпіон країни "Донбас" розгромив столичну команду "Білий Барс". Гра у броварському "Терміналі" закінчилася з рахунком 0:4.

У першому періоді відзначилися Бабинець (3:17, 10:55) та Ісхаков (16:26). А у середині другого періоду шайбу у ворота киян закинув Бахріддінов (28:58).

А столичний "Беркут" лиш у овертаймі вирвав перемогу над "Харківськими Акулами" - 4:3. Кияни зуміли виграти матч, програючи з рахунком 0:3.

На 18-й хвилині Большаков реалізував більшість 5х3. А на початку другого періоду Кривонос (21:42, більш.) та Кривда (22:07, більш.) довели рахунок до розгромного.

Однак господарі ще до перерви зуміли зрівняти рахунок. Відзначилися Малов (27:03), Катуліс (29:49) і Буценко (38:48).

А на початку овертайму Щербатюк приніс "Беркуту" два очки.