Коноплянка знову допоміг перемогти "Севільї" і став найкращим гравцем матчу

Коноплянка святкує перемогу з гравцями "Севільї" / Фото: Офіційний сайт ФК Севілья

Український футболіст доклав всі зусилля для перемоги над "Спортингом" із Хіхона.

В Іспанії відбувся поєдинок між "Севільєю" та "Спортингом" із Хіхона.

Матч відбувся у рамках 15 туру Ла Ліги і завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля.

Перший тайм пройшов дуже гладко для хихонців. Вони зуміли закрити фланги, а атаки "Севільї" нічим не закінчувалися. Однак, після виходу на поле українця Євгенія Коноплянки на 46-й хвилині, гра набула іншого ритму.

На 75-й хвилині Кевін Гамейро відмінно реалізував пенальті, а через п'ять хвилин Коноплянка зробив приголомшливий ассист на все того ж Гамейро. Відмінний пас закінчився чудовим голом останнього.

У підсумку, Євген знову допоміг своїй команді здобути важливу перемогу і за інформацією офіційного сайту "Севільї", став одним із найкращих в цьому матчі.

Зазначимо, що після цієї вікторії "Севілья" займає 7 рядок в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії з 22 набраними очками.

Нагадаємо, раніше Коноплянка допоміг "Севільї" переграти "Ювентус" у Лізі чемпіонів і залишитися в єврокубках.