КОПЕНГАГЕН (Данія) - ВОРСКЛА (Полтава, Україна) - 1:0

Копенгаген: 21.Віланд, 5.Оттесен, 15.Томсен, 17.Р. Сігурдссон, 3.Бенгтссон, 8.Гріннхейм, 16.Крістенсен (22.Абсалонсен, 68), 27.Делані, 30.Боланьос, 9.Норстранн (11.Сантін, 79), 14.Ндой

Ворскла: 1.Долганський, 2.Матвєєв, 4.Даллку, 33.Селін, 78.Курилов, 5.Краснопьоров 48.Чеснаков, 82.Ребенок (19.Громов, 75), 9.Безус (24.Баранник, 59), 11.Кривошеєнко, 27.Янузі (17.Сачко, 88)

Попередження: Томас Крістенсен, 62; Сезар Сантін, 85 - Роман Безус, 13; Олексій Курилов, 16; Олександр Матвєєв, 54

1:0 - Мортен Норстранн, 54 (пенальті)

90+3 хв: фінальний свисток

90+3 хв: Ндой пробив прямо у руки Долганському

90 хв: Копенгаген влаштовує рахунок. Команда просто вбиває час

81 хв: полтавці ніяк не можуть знайти ключі до штрафного майданчика суперника... хоча й контролюють м'яч

75 - 79 хв: нічого цікаво на полі не відбувається, досить нудна гра

74 хв: полтавці стараються організувати якусь небезпеку, але не вистачає останнього прориву

63 хв: штрафний для Ворскли. Після навісу Селіна, Безус пробив неточно

54 хв: ГОООООЛЛЛЛ! Матвєєв приніс пенальті у власні ворота.....Мортен Норстранн розвів Долганського і мяч по різних кутах

48 хв: Безус міг втекти віч-на-віч з голкіпером Копенгагена, але отримав неточний пас на хід

44 хв: Ребенок прорвався лівим флангом і пробив, але м'яч пройшов  поруч зі стійкою

39 хв: Курилов пробив з центру поля - на трибуни

33 хв: Ндой пробив головою - повз ворота

29 хв: після подачі Кривошеєнка зі штрафного Боланьос вибив м'яч

20 хв: момент у Копенгагена! Ндой вискочив один на один з Долганським, Сергій вийшов з воріт, а сенегалець з гострого кута пробив повз порожні ворота

15 хв: черговий удар по воротах Долганського. Цього разу Томас Делані пробивав головою.

14 хв: данці провірили пильність Долганського. Норстранн пробив, Сергій на місці. Відзначимо, що голкіпер полтавчан святкую сьогодні 37-й день народження.

11 хв: футболісти обох команд особливо нікуди не поспішають, не набираючи темп гри...

7 хв: Крістіан Боланьос прорвався по правому флангу - захисника Ворскли зупинили його

2 хв: перша ж атака полтавчан Даллку віддав довгий пас на Янузі, Ахмед б'є повз ворота

ШАНОВНІ ЛЮБИТЕЛІ ФУТБОЛУ, ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ! ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ НА "ПРОСПОРТІ" СКАСОВАНА З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН!!!