Корея вийшла у плей-офф чемпіонату світу Спорт 22 червня, 23:45
Збірна Південної Кореї зіграла внічию з командою Нігерії і з другого місця вийшла у 1/8 фіналу Мундіалю.

Збірна Південної Кореї зіграла внічию з командою Нігерії у третьому турі чемпіонату світу і з другого місця вийшла у 1/8 фіналу.

В Дурбані відбулась справжнісінька битва за плей-офф. Адже, обидві команди розуміли, що у греків були мінімальні шанси вистояти проти Аргентини. Так і сталося, греки програли 0:2, а тому доля другої путівки визначилась на стадіоні "Мозес Мабіда".

Нігерійці відкрили рахунок на 12-й хвилині. Одіа прострілив з правого флангу у карний майданчик. Калу Уче підставив ногу і переправив м'яч у ворота.

На 36-й хвилині Калу Уче міг оформити дубль, але його удар прийняла на себе стійка.

Не забиваєш ти, забивають тобі. І На 38-й хвилині рахунок став 1:1. Кі Сун Йон навісив на праву стійку, де вже набігав Лі Юн Со. Захисник переправив м'яч у сітку.

На початку другого тайму корейці вийшли вперед. Парк Чу Йон обвідним ударом зі штрафного відправив м'яч у дальній кут воріт.

На 67-й хвилині якимось дивом м'яч не влетів у ворота корейців. Юссуф увірвався в ліву зону і прострелив уздовж лінії воротарського майданчика, а Якубу з метрів п'яти не влучив у порожні ворота (!!!!!). Однак вже через хвилину Кім Нам Іл збив у карному майданчику Обасі. Пенальті реалізував Якубу Аєгбені.

На 80-й хвилині Нігерія втратила реальний шанс вийти в плей-офф. Філігранною передачею Мартінс був виведений один на один. Обафемі майстерно перекинув воротаря, проте м'яч розминувся з дальнім кутом.

2:2 - нічия на користь Кореї, яка у 1/8 фіналу зіграє з переможцем групи А Уругваєм. А Нігерія приєдналася до когорти африканських збірних, які вже вилетіли з Мундіалю. Камерун, ПАР, Нігерія, Кот-д'Івуар (майже там), Алжир (з великою вірогідністю).