Краще Гемілтона в Британії лише Хой

Спорт 27 листопада, 2008, 15:20 244
Льюїс Гемілтон посів друге місце у щорічному Рейтингу британських спортсменів, поступившись велосипедисту Крісу Хою.

Наймолодший чемпіон світу "Формули-1" Льюїс Гемілтон не став "Спортсменом року" у Великобританії. Він пропустив вперед шотландського велогонщика Кріса Хоя, який виграв три золоті медалі на Олімпіаді в Пекіні (у спринті, командному спринті та кейріні).

У традиційному опитуванні, за результатами якого і визначався лауреат року, взяли участь більш ніж 600 британських спортивних журналістів.

Церемонія нагородження переможців і призерів Рейтингу відбудеться 14 грудня у Ліверпулі. Але того ж дня у Хемілтона буде можливість відігратися у Кріса Хоя – на "Вемблі", в рамках так званої "Гонки Чемпіонів" – Гемілтон і Хой братимуть участь у показовому заїзді по стадіону.

Щоправда, пілот McLaren сидітиме за кермом дорожнього Mercedes, а Кріс Хой – на своєму гоночному велосипеді.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Proformula.ua / К.К.