Футболіст "Ворскли" забив найкращий гол 12-го туру української Прем'єр-ліги

© ФК Чорноморець
Юрій Коломоєць набрав понад 42% голосів наших читачів.

Програма "Профутбол" на каналі 2+2 оголошує результати голосування за найкрасивіший гол 12-го туру чемпіонату України.

Традиційно за перемогу боролися троє претендентів. А найкращим став другий гол форварда "Ворскли" Юрія Коломойця у матчі з "Чорноморцем" в Одесі.

Усі круті голи УПЛ дивись на сторінці ТСН Проспорт у розділі Гол туру.

Спорт 30 жовтня, 23:44
Другий гол Юрія Коломойця у матчі 12 туру чемпіонату України-2016/17 Чорноморець - Ворскла (1:2) став переможцем голосування програми Профутбол Гол туру на ТСН Проспорт.

ПРЕТЕНДЕНТИ НА ГОЛ 12-ГО ТУРУ

ДМИТРО КОРКІШКО
Чорноморець - Ворскла - 1:2 (48')

Чорноморець - Ворскла - 1:0. Відео голу Коркішка

Спорт 23 жовтня, 20:45
Чемпіонат України 2016/2017. 12 тур. Чорноморець - Ворскла - 1:0. Відео голу Дмитра Коркішка на 48 хвилині матчу.

ЮРІЙ КОЛОМОЄЦЬ (другий гол)
Чорноморець - Ворскла - 1:2 (80')

Чорноморець - Ворскла - 1:2. Відео другого голу Коломойця

Спорт 23 жовтня, 21:15
Чемпіонат України 2016/2017. 12 тур. Чорноморець - Ворскла - 1:2. Відео другого голу Юрія Коломойця на 79 хвилині матчу.

МАКСИМ КАЛЕНЧУК
Карпати - Сталь - 0:1 (26')

Карпати - Сталь - 0:1. Відео голу Каленчука

Спорт 22 жовтня, 17:40
Чемпіонат України 2016/2017. 12 тур.Карпати - Сталь - 0:1. Відео голу Максима Каленчука на 25 хвилині матчу.