Кравченко попрощався з "Ворсклою" голом

Сергій Кравченко востаннє святкував забитий гол у складі полтавської "Ворскли"© УНІАН
Спорт 30 листопада, 2008, 12:35 1304
"Ворскла" здобула дев'яту перемогу в Прем'єр-лізі, а гравець збірної України Сергій Кравченко провів свій останній матч за команду з Полтави.

В 17-му, останньому перед зимовою перервою, турі української футбольної Прем’єр-ліги "Ворскла" на виїзді переграла луганську "Зорю" – 2:0.

Клуб з Полтави у цьому сезоні програв лише двічі. Однієї з поразок "ворсклянам" у другому турі завдала саме "Зоря". Початок помсти полтавців поклав гол Йована Маркоскі. Він відзначився на 20-й хвилині першого тайму.

Другий гол "Ворскли" на рахунку Сергія Кравченка! Свій прощальний м’яч Сергій забив на 73-й хвилині зустрічі.

Після виходу команд Прем’єр-ліги з відпустки Кравченко вже буде гравцем київського "Динамо".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.