Кравчук посів призове місце на турнірі-репетиції Олімпіади

Спорт 9 лютого, 2009, 14:51 339
На етапі Кубка світу з фрістайлу у Канаді український майстер акробатичних стрибків Станіслав Кравчук посів третє місце.

На трампліні у канадському Кайпрессі, який стане місцем олімпійських змагань майстрів фрістайлу у 2010 році, українець Станіслав Кравчук показав свій кращий результат у нинішньому сезоні, посівши третє місце.

Змагання до останнього стрибка тримали у напруженні учасників і глядачів. Трійка призерів показала чудове виконання кожного зі стрибків, і для розподілу місць довелося підраховувати десяті долі бала, а для визначення переможця судді вдалися до рідкісного явища – суддівської оцінки чистоти приземлення і винесення вердикту на тай-брейку.

Триразовий переможець розіграшів Кубка світу канадець Стів Омішл і білорус Антон Кушнір набрали у фіналі по 250.96 очка, і судді присудили перемогу канадцю. Станіслав Кравчук набрав у фіналі 250.64 бала.

Ще один український спортсмен, Олександр Абраменко, другий рік поспіль показує на етапі Кубка світу у Кайпрессі 8-й результат.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Корреспондент / К.К.