Кравець зі "Штутгартом" безцеремонно розправилися з "Айнтрахтом"

Гравці "Штутгарта" святкують перемогу / Фото: facebook.com/VfB

Українець з'явився на полі у другому таймі.

У Франкфурті відбувся поєдинок між "Айнтрахтом" і "Штутгартом".

Перемогу в матчі, який відбувався у рамках 20 туру Бундесліги, здобули гості з рахунком 4:2.

Першими забили саме вони. На 27-й хвилині відзначився Крістіан Гентнер, а на 45-й Даніель Дідаві.

Скоротити відставання "Айнтрахту" вдалося на 52-й хвилині зусиллями Олександра Майєра. Проте вже на 65-й хвилині зустрічі Георг Нідермайєр знову збільшив відрив у голах до двох. Четвертий м'яч у ворота господарів забив Філіп Костіч, реалізувавши пенальті на 76-й хвилині. Крапку в поєдинку поставив Сабольч Хусті на 90-й хвилині.

Українець Артем Кравець вийшов на поле на 64-й хвилині зустрічі, замінивши Тімо Вернера.

Завдяки цій вікторії "шваби" піднялися в турнірній таблиці Бундесліги з 15 на 11 місце з 24 очками в активі.

Нагадаємо, в минулому турі гол Кравця приніс перемогу "Штутгарту" над "Гамбургом".