"Кривбас" і "Карпати" зіграли у бойову нічию

Мілошевич справа врятував львів'ян від поразки / Фото: fckarpaty.lviv.ua

Поєдинок 5-ї та 14-ї команд чемпіонату України завершився бойовою нічиєю.

Криворізький "Кривбас" не зміг обіграти "Карпати" у матчі 14-го туру Прем'єр-ліги.

Це був перший матч для львів'ян без Олега Кононова, якого замінив російський фахівець Павло Кучеров. І ця гра показала, що у колишнього селекціонера непочатий край роботи в "Карпатах".

Господарі володіли перевагою у першому таймі, яка втілилася в гол Сергія Самодіна на 38-й хвилині (ВІДЕО).

На початку другого тайму "зелено-білі" відновили рівновагу - Мілошевич підрізав м'яч у сітку після подачі зі штрафного (ВІДЕО).

А на 76-й хвилині "Кривбас" залишився у меншості (другу жовту картку отримав Валєєв) і... криворожці пішли забивати другий гол. Кілька хвилин біля воріт гостей було гаряче.

Та львів'яни не дали супернику завдати прицільного удару і наприкінці зустрічі влаштували штурм воріт Дениса Бойка, який завершився кількома небезпечними ударами по воротах господарів.

У підсумку нічия, тож "Кривбас" залишився на 5-у місці у турнірній таблиці, а "Карпати" продовжують перебувати на 14-й сходинці.

Прем'єр-ліга. 14-й тур

Кривий Ріг. Стадіон "Металург"
Головний арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)

КРИВБАС Кривий Ріг - КАРПАТИ Львів - 1:1

Кривбас: 71. Бойко, 23. Лобжанідзе, 44. Лисицький, 5. Петров, 7. Федорчук, 9. Єслінек (3. Сердюк, 56), 17. Бабатунде (18. Габовда, 70), 88. Валєєв, 28. Матіч, 10. Костишин, 8. Самодін (39. Лисенко, 82)

Запасні: 55. Штанько, 14. Васільєв, 11. Бартулович, 20. Канкава

Карпати: 22. Тлумак, 4. Мілошевич, 44. Федецький, 20. Борха Гомес, 21. Балажиц, 16. Худоб'як, 17. Голодюк, 19. Мартинюк (18. Кополовець, 77), 25. Ткачук, 10. Гурулі, 11. Зеньов (79. Кузнєцов, 46)

Запасні: 29. Ільющенков, 8. Ощіпко, 15. Петрівський, 7. Годвін, 43. Озарків

1:0 Сергій Самодін, 38 (голкіпер гостей Тлумак, намагаючись випередити Костишина, вибив м'яч за межі штрафного майданчика, але Самодін ударом через себе з 20-ти метрів відправив сферу у порожні ворота)

1:1 Іван Мілошевич, 50 (Зеньов подав зы штрафного на ближню стійку і захисник "Карпат" головою підрізав м'яч у сітку)

Попередження: Федорчук, 19; Ткачук, 26; Валєєв, 48; Мартинюк, 60; Мілошевич, 83; Габовда, 87; Лисицький, 88; Костишин, 90+1

Вилучення: Рінар Валєєв, 76

"Чорноморець" виграв останній матч на "Спартаку" (відео)

"Волинь" перемогла у чемпіонаті України вперше за два місяці (відео)