"Шахтар" на класі переміг "Кривбас" Спорт 6 листопада, 21:09
"Шахтар" на виїзді переміг "Кривбас", здобувши сьому поспіль перемогу в чемпіонаті України з футболу.

Забивши по голу в кінці кожного з таймів поєдинку проти "Кривбасу" донецький "Шахтар" здобув сьому поспіль перемогу в чемпіонаті України з футболу - 2:0.

Рахунок був відкритий в компенсований час до першого тайму, коли Едуардо ефектно пробив з розвороту.

Крапка в матчі була поставлена незадовго до фінального свистка. Вілліан скористався помилкою захисника "Кривбасу", переправив м'яч Жадсону, який, увійшовши у штрафну, розстріляв ворота Боровика.

До речі, усоте зберіг свої ворота в недоторканості голкіпер гірників Андрій П'ятов. Розподіл "сухих" матчів за турнірами: 68 - у Прем'єр-лізі України, 7 - у розіграшах Кубків України, 15 - в єврокубкових турнірах і 10 - у складі національної збірної.

Свій перший матч "на нуль" П'ятов провів 10 серпня 2003 року в складі "Ворскли" у виїзному поєдинку 1 / 32 фіналу проти "Водника".

На клубному рівні П'ятов записав на свій рахунок 18 "сухих" матчів у складі "Ворскли". Решту 72 припадають на поєдинки "Шахтаря".

"Шахтар" переміг "Арсенал" у Лізі чемпіонів (фото)

"Реал" врятувався в Мілані на останній хвилині (відео)