Криза "Динамо" триває

Спорт 3 жовтня, 2007, 09:43 429 2
Після зміни Дем`яненка на Сабо київське "Динамо" продовжує свій безочковий похід у Лізі чемпіонів.

У другому турі змагань "Динамо" в Києві програло із рахунком 1:2 португальському "Спортингу", підтвердивши своєю грою дитяче математичне правило: від перестановки доданків сума не змінюється - це про ротацію на тренерському містку і про футболістів, які відпочивали, набираючись сил перед грою зі "Спортингом".

Новий головний тренер киян Йожеф Сабо у стартовому складі випустив гравців, які були не причетні до ганьби з "Нафтовиком" і мали бути повні сил, але лише мали...

Гра в три захисники Ващук-Гавранчіч-Михалик поки здебільшого приносить біло-синім лише голи у власні ворота. Михалик, який не звик грати на місці оборонця, не відпрацьовує на усі 100% на цій позиції і в центрі півзахисту у "Динамо" немає гри.

Травмувалися Діакате та Бангура - і в "Динамо" проблеми як в захисті, так і в нападі, причому в атаці уже не перший рік. Не може набрати форму Гусєв, десь загубився Ребров…

На 14-й хвилині гості вийшли вперед. "Спортинг" розіграв кутовий, Джало навісив у штрафну, першим на м'ячі був Шовковський, але вибиваючи м'яч кулаками він влучив у захисника португальців Тонела, що підключився до атаки. В результаті м'яч опинився у наших воротах.

Перший удар у площину воріт "Спортинга" динамівці завдали на 21-й хвилині, коли зі штрафного з 30 метрів у руки Стойковичу поцілив Корреа. Через чотири хвилини "Динамо" отримало шанс забити, але удар Шацьких з 10 метрів прийшовся прямо в руки воротарю.

Зрівняли рахунок кияни на 28-й хвилині. Ващук розпочав комбінацію і сам ї завершив. Пробігши від центрального кола Ващук, віддав пас на Юсуфа, той перевів його у штрафну на Шацьких, який відразу ж відпасував на Гавранчича, котрий п`ятою прокинув далі на Ващука, який з 12 метрів пробив у кут воріт "Спортинга" - 1:1.

Після забитого голу "Динамо" заграло краще і почало виходити щось схоже на комбінаційний футбол, але не надовго.

38-а хвилина - і вже 2:1 на користь "Спортинга". З лівого флангу навісив Ронні, і Шовковський не зумів накрити не складний простріл і відбив м'яч кулаками на лінію штрафної, де першим опинився Полга, а не захисники, і ударом по центру відправив м`яч у сітку воріт "Динамо" - 2:1.

На останній хвилині першого тайму Ващук ледве не привіз третій гол у ворота Шовковського, обрізавшись поблизу штрафного і на побачення з голкіпером "Динамо" вибіг Лієдсон, удар в якого не вийшов і Шовковський перевів м`яч на кутовий.

На початку другого тайму Ващук знову обрізався, і Джало вийшов сам на сам з голкіпером, але не зумів переграти Шовковського.

Гру "Динамо" посилили дві заміни, проведені Сабо: на поле вийшли Клебер і Гусєв.

На 62-й хвилині Гусєв пробив з вигідної позиції вище воріт, а на 65-й хвилині Клебер вибіг сам на сам зі Стойковичем, зробив паузу і пробив у кут воріт, але голкіпер врятував "Спортинг", перевівши м`яч на кутовий.

На 90-й хвилині міг принести "Динамо" нічию Рінкон, але його удар з 13 метрів прийшовся вище воріт.

Це була остання небезпека біля воріт "Спортинга". Після закінченні гри "Динамо" отримало від уболівальників свист трибун…

"Динамо" - "Спортинг" - 1:2 (1:2)

Голи: Тонел 14, Ващук 28, Полга 38

"Динамо": Шовковський, Ель Каддурі, Гавранчич, Ващук, Михалик, Гіоане (Гусєв 52), Юссуф, Корреа, Діого Рінкон, Мілевський (Клебер 57), Шацьких

"Спортинг":
Стойкович, Абель, Тонель, А.Полга, Ронні, Велозу, Моутіньо, Вукчевич (Ізмайлов 65), Романьолі (Паредес 77), Яннік Джало (Гладстоун 90), Лієдсон.

ЛЧ: "Динамо" - "Спортинг"

Спорт 3 жовтня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / Корреспондент / К.К.