Кубок ліги. "Арсенал" показав зуби, "Сток Сіті" переміг по пенальті

Майкл Оуен відзначився дублем у воротах "Лідс Юнайтед"
Спорт 21 вересня, 2011, 11:57 1444
Сім клубів англійської Прем'єр-ліги виграли свої матчі, два – вилетіли з Кубка англійської Ліги.

У вівторок, 20 вересня, відбулися матчі 3-го раунду Кубка англійської Ліги, за підсумками якого двоє представників Прем'єр-Ліги покинули розіграш.

В одному з найцікавіших матчів на даній стадії турніру "Манчестер Юнайтед" обіграв на виїзді "Лідс Юнайтед", забивши 3 "сухих" м'ячі ще до перерви. Дубль на рахунку Майкла Оуена і чудовим голом відзначився Райан Гіггз.

Напіврезервний склад лондонського "Арсеналу" вдома приймав скромний "Шрусбері". Гості першими відкрили рахунок. На швидкий гол суперника "каноніри" відповіли ще до перерви, завдяки Кірану Гіббсу. У другому таймі Алекс Окслейд-Чемберлен з Йоссі Бенаюном забили свої дебютні голи за клуб і здобули для лондонців перемогу - 3:1.

"Вулверхемптон" в домашніх стінах досхочу познущався над "Міллуолл" - 5:0. "Блекберн Роверс" здолав "Лейтон Орієнт" - 3:2. "Ньюкасл Юнайтед" на пару з "Ноттінгем Форест" влаштував справжній трилер і вирвав перемогу лише в доданий час другого екстра-тайму - 4:3.

"Астон Вілла" і "Тоттенхем Хотспур" покинули Кубок Ліги. "Леви" вдома програли "Болтону" з рахунком 0:2. А "шпори" поступилися у серії післяматчевих пенальті супернику київського "Динамо" у груповому етапі Ліги чемпіонів "Сток Сіті" – 6:7.

Відзначимо, що решта матчів 3-го раунду Кубка Ліги будуть зіграні у середу, 21 вересня.

НОТТІНГЕМ ФОРЕСТ - НЬЮКАСЛ ЮНАЙТЕД - 3:4
Голи: Файндлі 46, Дербішир 66, Тудгай 114 - Ловенкрандс 39, 60 (пен), Сімпсон 93, Колоччіні 120

СТОК СІТІ – ТОТТЕНХЕМ ХОТСПУР - 0:0 (7:6 – по пенальті)

ВУЛВЕРХЕМПТОН – МІЛЛУОЛЛ Лондон - 5:0
Голи: Едвардс 3, Хаммілл 7, Елокобі 38, Спрей 77, Гудіура 88

АЛЬДЕРШОТ ТАУН – РОЧДЕЙЛ - 2:1
Голи: Ранкін 47, Хілтон 78 - Грімс 45

БЕРНЛІ – МІЛТОН КІНС ДОНС - 2:1
Голи: Тріппіер 59, Амоугоу 89 - Пауелл 6

КРІСТАЛ ПЕЛАС Лондон - МІДЛСБРО - 2:1