Кубок Кремля залишився на батьківщині

Спорт 15 жовтня, 2007, 09:44 395
Переможцями "Кубка Кремля" у Москві стали російські тенісисти – Микола Давиденко і Олена Дементьєва.

Тріумфом російських тенісистів завершився в Москві "Кубок Кремля-2007". В чоловічому розряді переміг Микола Давиденко, а в жіночому – Олена Дементьєва

"Сіяний" під першим номером 26-річний волгоградець у фіналі обіграв четверту "ракетку" змагань 25-річного француза Поля-Анрі Матьє - 7:5, 7:6 (11:9).

Матч вийшов цікавим і напруженим. Другий сет тривав півтори години і закінчився на тай-брейку. Давиденко втретє виграв "Кубок Кремля".

У рейтинг-листі ATP росіянин зараз знаходиться на 4-м місці, Матьє - на 24-у. Рахунок особистих зустрічей у них став 3:2 на користь Давиденка.

У фіналі жіночого турніру Олена Дементьєва обіграла американку Серену Уїльямс, зробивши собі прекрасний подарунок на 26-річчя, яка росіянка святкує сьогодні.

"Чорна пантера" є для росіянки вкрай незручною суперницею. До недільного матчу ці тенісистки чотири рази зустрічалися на турнірах WTA і завжди гору брала Уїльямс, причому Дементьєва не змогла у цих іграх взяти жодного сету.

Перша партія проходила у впертій боротьбі. Кульмінацією сету став дванадцятий гейм, де Серена під нуль взяла подачу Дементьєвої, а разом з нею і сет - 7:5.

Програш першої партії не зламав росіянку, а навпаки розлютив. В результаті 6:1 – друга партія за Дементьєвою.
Початок вирішального сету вийшов для росіянки невдалим. З першої ж спроби Уїльямс взяла подачу Олени.

Але, як виявилося, це була лише ложка меду в бочці дьогтю для американки. Наступні 6 геймів Дементьєва виграла легко і невимушено. Підсумок матчу - 5:7, 6:1, 6:1 на користь росіянки.

Перемігши Серену Уїльямс, Олена Дементьєва з третьої спроби все-таки змогла завоювати головний приз "Кубка Кремля" у жіночому одиночному розряді.

У чоловічому парному турнірі перемогу святкували Марат Сафін і Дмитро Турсунов, які подарували надію російським уболівальникам на те, що у фіналі Кубка Девіса-2007 вони зможуть дати бій кращій парі світу – американцям Бобу і Майку Брайанам.