Кубок Стенлі. "Чикаго" здобуло блискучу перемогу у фіналі №5

"Чикаго" - "Філадельфія" - 7:4© AFP
Спорт 7 червня, 2010, 12:07 933
П'ята гра фіналу Кубка Стенлі завершилась з неймовірним рахунком 7:4 на користь "Чикаго Блек Хокс".

П'ята гра фінальної серії за Кубок Стенлі знову завершилася перемогою господарів майданчика. На цей раз порадував своїх уболівальників "Чикаго", який закинув у ворота "Філадельфії" сім шайб.

Дві кращі команди нинішнього плей-офф поки перемагають тільки вдома, а в гостях вдіяти з суперником нічого не можуть. Ось і цього разу повернення на домашній лід перетворило "Чикаго": закинувши в першому періоді стільки, скільки закидали в кожному з філадельфійських матчів, підопічні Джоеля Кенневілля всю гру не дозволяли "Флаєрс" наблизитися ближче, ніж на дві шайби.

"Яструби" з перших хвилин обрушили на ворота Майка Лейтона град кидків і майже весь період провели в чужій зоні. Голкіпер "Філадельфії" як міг виручав своїх партнерів, але у результаті був вимушений капітулювати. Причому - тричі. На думку наставника гостей Пітера Лавіолетта, три шайби при 13 кидках по воротах - занадто багато, тому на другу 20-хвилинку вже вийшов Браян Буше.

Тепер "Блекхокс" від завоювання Кубка Стенлі, який не приїжджав в Чикаго з 1961 року, відділяє одна перемога. Проте домогтися потрібного результату у Філадельфії буде архіскладно: хокеїсти "Флаєрс" в нинішньому плей-офф зіграли на своєму майданчику вже 10 ігор, програвши лише один матч.

Додамо, що у 20 попередніх фіналах Кубка Стенлі, команда, яка перемагала в п'ятому матчі за рахунку 2:2, у 14 випадках завойовувала трофей.