Кубок України. Фінал. "Шахтар" - "Ворскла" - 0:1

Полтавці завершили сезон тріумфом
Спорт 31 травня, 2009, 18:45 3373 7
Полтавська "Ворскла" здобула перемогу в фінальному матчі Кубка України, обігравши у фіналі "Шахтар".

КУБОК УКРАЇНИ. ФІНАЛ

Дніпропетровськ. "Дніпро-Арена"
Арбітр: Віталій Годулян (Одеса)

ШАХТАР Донецьк 0 - 1 ВОРСКЛА Полтава

"Шахтар": 30.Пятов, 33.Срна (к), 5.Кучер, 27.Чигринський, 13.Шевчук, 3.Хюбшман, 19.Гай, 7.Фернандіньйо, 8.Жадсон, 17.Луїс Адріано, 21. Гладкий
Запасні: 12.Худжамов, 36.Чижов, 26.Рац, 4.Дуляй, 18.Левандовскі, 22.Вілліан, 10.Селезньов

"Ворскла": 1.Долганський (к), 3.Деспотовскі, 4.Даллку, 5.Краснопьоров, 7.Маркоскі, 8.Кулкаов, 17.Сачко, 20.Цуррі, 37.Ярмаш, 48.Чеснаков, 70. Єсін
Запасні: 12.Величко, 11.Главіна, 23.Пусков, 27.Яннузі, 31.Чічіков, 33.Бойко, 40.Лактіонов

0:1 Василь Сачко, 49

17:00 - 1 хв: розпочався перший тайм

1 хв - 10 хв: в перші хвилини матчу багато боротьби в центрі поля. На 8-й хвилині вистрілив Адріано, та не точно

11 - 20 хв: гірники домінують на полі. Однак по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Долганського нема

22 хв: Фернандіньйо непогано пробив з 20-ти метрів. Поруч зі штангою

23 хв - 35 хв: цікава гра. Небезпечні атаки гірників змінюються не менш цікавими атакувальними діями ворсклян

35 хв - 45 хв: невелика ігрова перевага на боці полтавців. Однак небезпеки біля воріт Пятова немає

45 хв: перерва

49 хв: Маркоскі, обігравши Хюбшман і вийшов один на один, але пробив прямо в Пятова. Сачко зіграв на добиванні і головою переправив м'яч у сітку воріт - 0:1

55 хв: перша заміна у складі гірників. Замість Олексія Гая вийшов Вілліан

57 хв: ВИЛУЧЕННЯ - Фернандіньйо. Бразилець наступив на ногу полтавського футболіста, який лежав на газоні

65 хв: друга заміна у складі "Шахтаря". Євген Селезньов вийшов замість Олександра Гладкого

71 хв: Даріо Срна виконав подачу зі штрафного точно на Чигринського, Дмитро пробив головою прямо в руки Долганському

72 хв: перша заміна у складі "Ворскли": замість Василя Сачко вийшов Ахмед Янузі

75 хв: Даріо Срна виконав подачу з кута поля на дальню штангу, Долганський у стрибку до м'яча не дотягнувся, але й Чигринський зреагувати належним чином не зумів, буквально з метра головою запустивши м'яч вище виріт

76 хв: третя заміна у складі донеччан: замість Жадсона вийшов Маріуш Левандовскі

81 хв: Даріо Срна несподівано пробив зі штрафного удару з правого флангу в дальній кут, але м'яч просвистів над поперечиною

82 хв: заміна у складі "Ворскли": Дениса Кулакова змінив Денис Главіна

85 хв: Янузі обіграв двох захисників, увірвався в штрафний майданчик і пробив з гострого кута. Пятов вібив на кутовий

89 хв: заміна у складі "Ворскли": Дмитра Єсіна змінив Роман Лактіонов

90+2 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

ПОЛТАВСЬКА "ВОРСКЛА" ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ ВИГРАЛА КУБОК УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ, ОБІГРАВШИ В ФІНАЛІ ШЕСТИРАЗОВОГО ПЕРЕМОЖЦЯ ТРОФЕЮ - "ШАХТАР"

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 7
  • Вадим Вадим 1 червня, 10:03 Згоден 0 Не згоден 0 да.... Шахтер сильно расслабленным подошел к игре... а то какую поддержку фаны Ворсклы устроили - так они обязаны были побеждать!!!!! жалко конечно что шахтер кубок упустил, неприятный след в конце сезона... відповісти цитувати Дякуємоспам