"Сталь" - "Динамо" - 2:3. Важка перемога імені Мілевського

"Сталь" - "Динамо" - 2:3© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 10 листопада, 2010, 17:52 3152
Київське "Динамо" завдяки дублю Артема Мілевського перемогло "Сталь" у 1/4 фіналу Кубка України.

У Алчевську завершено матч 1/4 фіналу Кубка України між місцевою "Сталлю" і київським "Динамо". Динамівці, програючи по ходу матчу 0:1, зуміли на початку другого тайму забити три м'ячі і вибороли путівку до півфіналу.

Нагадаємо, що раніше завершився матч у сусідньому Луганську. "Дніпро" в серії пенальті переміг "Зорю".

КУБОК УКРАЇНИ. 1/4 фіналу

Алчевськ
Головний арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)

СТАЛЬ - ДИНАМО - 2:3

Сталь: 12.Сітало, 25.Білий, 32.Д.Назаренко, 17.Налигач, 2.Чеботаєв, 11.Одінцов (18.Локтіонов, 79), 8.Колісніченко (20.Гордя, 74), 5.Гавриш – кап, 24.Коллінз (9.Палагнюк, 70), 10.Окана-Стазі, 7.В.Шевченко

Динамо: 35.Коваль, 2.Даніло, 4.Гіоане, 6.Попов, 11.Андре (9.Ярмоленко, 46), 14.Теміле, 17.Михалик – кап, 19.Гармаш (10.Мілевський, 42), 21.Маграо, 37.Юссуф, 49.Зозуля

Запасні: 74.Кичак, 18.Бертольо, 22.Кравець

1:0 В'ячеслав Шевченко, 45
1:1 Артем Мілевський, 49
1:2 Андрій Одінцов, 54 - автогол
1:3 Артем Мілевський, 60
2:3 Ігор Лактіонов, 90+1

Попередження: Аїла Юссуф, 24; Жерсон Маграо, 58; Горан Попов, 66; Роман Зозуля, 73; Палагнюк, 75; Назаренко, 81

Вилучення: Горан Попов, 66

90+4 хв: "Динамо" виходить у півфінал

90+2 хв: "Сталь" всією командою пішла в атаку

90+1 хв: після прострільної передачі Окана-Стазі Лактіонов з метра розстріляв ворота

89 хв: у відповідь Гіоане теж не пробив повз ворота

88 хв: Гордя з забійної позиції не поцілив у порожній кут воріт "Динамо"

86 хв: друге попередження отримав Юссуф і зараз динамівці залишаться удев'ятьох. Дивно! Арбітр не показав червону картку Юссуфу. УТОЧНЕННЯ! На офіційному сайті Прем'єр-ліги на 86-й хвилині показано попередження, але невідомо кому.

Тим часом, вболівальники запалили фаєри за воротами "Сталі". Поле в диму

85 хв: команди відверто дограють матч

Динамівці всією командою перейшли у захист

67 хв: Коллінз виконав штрафний удар на техніку, пробивши під поперечину, але Коваль перевів м'яч на кутовий

66 хв: Горан Попов отримав дві жовтих картки за кілька секунд і кияни у меншості. Першу картку македонець отримав за фол, а другу за неспортивну поведінку

64 хв: чергова помилка оборони "Сталі" і Зозуля втік один на один. Однак нападник киян програв дуель голкіперу

60 хв: питання преможця цього матчу фактично зняте. Гравці "Сталі" привезли м'яч у власні ворота. Захисник подарував м'яч Зозулі, той прострілив на Мілевського і Артем з метра не міг промахнутися

56 хв: Одінцов міг реабілітуватися після навісу з лівого флангу, але не поцілив у ворота

54 хв: після навісу справа Маграо Одінцов головою зрізав м'яч у власні ворота - 1:2

З роздягальні вийшло, можна сказати, інше "Динамо" і як наслідок вже 1:1 і кияни закрили гостей на їх половині поля

49 хв: Мілевський, отримавши м'яч у штрафному майданчику, звільнився від опіки Назаренка і пробив по воротах - м'яч, зачепивши ногу захисника, залетів у кут воріт - 1:1

Справедливий підсумок першого тайму. Господарі володіли ігровою перевагою і на останній хвилині тайму матеріалізували її у гол

45 хв: господарі забили гол у роздягальню. Теміле порушив правила в 10 метрах до штрафного майданчика. До м'яча підійшов бомбардир алчевців Шевченко і класним ударом поклав м'яч у ближній кут - 1:0

42 хв: Лужний вже готує заміну. На брівці стоїть Артем Мілевський. Нападник замінив Дениса Гармаша. Стадіон зустрічає Артема свистом

40 хв: після удару Попова Зозуля підставив ногу і ледве не переправив м'яч у ворота

Після півгодини матчу складається враження, що "Динамо" і "Сталь" є командами рівними за класом. У динамівців зовсім відсутні швидкості, а пішки мотивованого суперника не обіграєш

25 хв: господарі заробили небезпечний штрафний. До м'яча приклався В'ячеслав Шевченко. Вище воріт

Пройшло 25 хвилин матчу, а в активі "Динамо" жодного небезпчного удару по воротах "Сталі"

10 хв: з перших хвилини господарі взяли ініціативу у свої руки

1 хв: господарі могли забити на першій хвилині. Зі штрафного по воротах пробив Окана-Стазі, і Коваль не втримав м'яч у руках, ледь не випустивши сферу за лінію воріт