"Зоря" - "Дніпро" - 5:6. Дніпропетровськ йде у півфінал

"Зоря" - "Дніпро" - 1:1© fcdnipro.ua
Спорт 10 листопада, 2010, 15:48 2936 1
"Дніпро" у післяматчевій лотереї витягнув квиток у півфінал Кубка України.

У Луганську завершено матч 1/4 фіналу Кубка України між "Зорею" і дніпропетровським "Дніпром". В серії післяматчевих пенальті перемогу здобув "Дніпро".

КУБОК УКРАЇНИ. 1/4 фіналу

Луганськ. Стадіон "Авангард"
Головний арбітр: Олександр Іванов (Макіївка)

ЗОРЯ - ДНІПРО - 1:1. В Серії пенальті 4:5

Зоря: 35.Шуст, 5.Єзерський (к), 6.Каменюка, 3.Тесак, 33.Білий, 2.Полянський, 15.Ємельянов (11.Шевчук, 112), 10.Чайковський, 27.Лазарович (7.Семененко, 87), 44.Сілюк (91.Картушов, 76), 19.Фомін

Дніпро: 27.Лаштувка, 4.Кравченко (18.Феррейра, 46), 5.Мандзюк, 10.Коноплянка, 11.Селезньов, 14.Чеберячко, 16.Русол (к) (3.Лобжанідзе, 63), 19.Денісов, 22.Гладкий, 28.Назаренко (30.Шахов, 63), 29.Ротань

1:0 Олексій Полянський, 34
1:1 Олександр Гладкий, 75

Попередження: Євген Чеберячко, 45; Руслан Ротань, 46; Євген Селезньов, 102; Олексій Полянський, 119

Вилучення: Євген Чеберячко, 71

4:5 - Уче Лобжанідзе. Прекрасний удар у лівий кут і Дніпро виходить у півфінал

4:4 - Максим Білий. Гравець б'є у правий кут і Лаштувка у класному стрибку відбиває удар

4:4 - Євген Коноплянка. Удар у правий кут. Шуст не вгадав

4:3 - Лукас Тесак. Прекрасний удар у ліву дев'ятку

3:3 - Євген Селезньов. Шуст метра на три вискочив з воріт, але Євгена це не спантеличило

3:2 - Ігор Чайковський. Удар у правий кут. Воротар ниряє у лівий

2:2 - Руслан Ротань. Удар в лівий кут. Шуст пригнув у протилежний

2:1 - Єгор Картушов. Удар в лівий кут. Лаштувка не вгадав

1:1 - Осмар Феррейра переграв Шуста - відправив м'яч у правий кут, воротар у лівому

1:0 - Олексій Полянський переграв Лаштувку - пробив у лівий кут, а воротар пригнув у правий

Цікаво, що "Зоря" ще не забила жодного 11-метрового у поточному чемпіонаті. А луганчани уже чотири рази били з "точки".

У додатковий час "Зоря" знову ж таки була близька до перемоги, але гості вистояли і перевели гру у післяматчеву лотерею

120+2 хв: другий тайм завершено і команди пробиватимуть пенальті

115 хв: футболісти "Зорі" збилися на навіси у штрафний, що поки успіху не приносить. Верхові дуелі здебільшого виграють дніпропетровці

111 хв: господарі йдуть на штурм воріт "Дніпра"

108 хв: після подачі кутового Лаштувка зняв м'яч з нападника "Зорі" Фоміна

107 хв: Чайковський подачею зі своєї половини поля вивів Каменюку на побачення з Лаштувкою. Луганчанин потужно пробив з 10-ти метрів, а Лаштувка у стрибку відбив м'яч на кутовий

101 хв: гості ледве не забили собі гол. Лаштувка і Лобжанідзе непорозумілися у власному штрафному, і Мандзюку після пасу партнера по захисту довелося виносити м'яча з лінії воріт

100 хв: футболісти "Зорі" володіють перевагою, час від часу створюючи небезпеку біля воріт Лаштувки

У другому таймі "Зоря" повинна була знімати всі питання про переможця матчу. Однак господарі не реалізували свої класні моменти. Натомість "Дніпро" скористався чи не єдиним шансом і Олександр Гладкий, який весь матч ховався від камер, ударом головою вистрілив у "дев'ятку".

90+3 хв: 94 хвилини матчу переможця не виявили. Далі - додатковий час

87 хв: заключні хвилини другого тайму проходять за запеклої боротьби. Невелика перевага у господарів, але гравці "Дніпра" добре обороняються

75 хв: після кутового "Дніпро" зрівнює рахунок. Гладкий у боротьбі з двома гравцями "Зорі" ударом головою відправив м'яч у "девятку" - 1:1

74 хв: Коноплянка наважився на удар з далекої відстані і Шуст в стрибку вибив м'яч на кутовий. Перший небезпечний момент для "Дніпра". Лише на 74-й хвилині (!!!!!)

71 хв: "Дніпро" залишається у меншості. Чеберячко, програвши позиційну боротьбу Каменюці, порушив правила на ньому, за що справедливо отримав друге попередження і достроково покинув поле

А у "Дніпра" поки жодного небезпечного моменту біля воріт господарів

65 хв: Фомін втік сам на сам з Лаштувкою, але перекинувши м'яч через воротаря, не поцілив і у ворота

61 хв: після навісної передачі Лазарович відправив м'яч у ворота. Але форвард перебував у офсайді, тому гол не зараховано

56 хв: після швидкої контратаки "Зорі" Сілюк отримав прекрасну передачу у штрафному майданчику і пробив повз Лаштувку. На щастя гостей м'яч потрапив у стійку

46 хв: другий тайм розпочався з фолу Ротаня в центрі поля, за що гравець був покараний "гірчичником"

У першому таймі господарі діяли цікавіше у атаці, за що й були винагороджені голом Польового. "Дніпро" ж розчарував!

45 хв: господарі заробили дуже небезпечний штрафний, але Сілюк вистрелив "по горобцях"

35 хв: через дві хвилини Полянський виправився. Сілюк подав кутовий і захисник "Зорі" класним ударом головою з десяти метрів відправив м'яч під дальню стійку - 1:0

33 хв: перший по-справжньому небезпечний момент матчу ледве не став гольовим. Після подачі Сілюка Польовому не вистачило кількох сантиметрів, щоб відправити м'яч у порожні ворота

20 хв: команди поки грають без воріт