Кубок УЄФА: "Динамо" - "Валенсія" 1:1 Спорт 18 лютого, 22:32
Відбувся довгоочікуваний перший матч 1/16 Кубку УЄФА між командами "Динамо" (Київ) та "Валенсія". Вашій увазі - перебіг гри.

В Києві, на вщент заповненому, засніженому стадіоні ім. Валерія Лобановського, за легкого морозу і на пристойному полі відбувася перший матч 1/16 фіналу Кубка УЄФА між київським "Динамо" та іспанською "Валенсією".

Команди вийшли на поле такими складами:

"Динамо": 31.Богуш, 3.Бетао, 4.Гіоане, 5.Вукоєвич, 11.Єрьоменко, 17.Міхалик, 18.Кравченко, 22.Кравець, 25.Мілевський, 26.Несмачний, 30.Каддурі.

Запасні: 1.Шовковський, 6.Сабліч, 7.Корреа, 15.Чернат, 20.Гусєв, 36.Нінковіч, 70.Ярмоленко.

"Валенсія": 71.Санчес, 3.Мадуро, 4.Альбіоль, 5.Марчена, 6.Альбельда, 9.Морьєнтес, 11.Орно, 16.Мата, 18.Фернандеш, 19.Ернандес, 21.Сілва.

Запасні: 33.Гуаіта, 7.Давід Вілья, 8.Бараха, 10.Ангуло, 42.Тьягу Алвеш, 14.Вісенте, 17.Хоакін.

Матч розпочався штурмом "Динамо".
2 хв: Атаку "Динамо" спільними зусиллями захисників гостей "Валенсія" відбила

3 хв: Воротар гостей невдало відбив м’яча. Кутовий. Захисники винесли м’яч після подачі Кравченко.

7 хв. Красивий момент у "динамівця" Кравченко. Сергій красиво обіграв захисника, пробив по дузі, але м’яч пройшов повз хрестовину іспанської "рамки"

8 хв. Флангова атака, простріл, Сілва відкриває рахунок

10 хв. Мілевський проходить по центру штрафної зони, але вдало пробити не вийшло

12 хв. Мілевський поруч із Кравченко виходить на зручну ударну позицію, але воротар гостей – на місці. Лише кутовий.

14 хв. Сілва - поза грою

18 хв. Кравець - теж потрапляє в положення поза грою

20 хв "Валенсія", повівши в рахунку, впевнено веде гру

21 хв Гіоане - положення поза грою

23 хв Мілевський впав на лінії штрафного майданчика, але суддя не зафіксував порушення

25 хв. Кравченко виконав штрафний удар, але відстань до воріт була значною, до того ж воротар впевнено обрав позицію

27 хв. Пабло був збитий біля бокової межі поля. Подача штрафного, Морьєнтес – поза грою

32 хв. Артем Кравець двічі пробивав по воротам суперника. В перший раз влучив в захисника, вдруге – з-за меж карного майданчика в воротаря. М’яч від Кравця вийшов за межі поля

33 хв. Гра точиться в середині поля, без загострень

35 хв. Попередження Мілевському – незгода з рішенням арбітра

37 хв. Триває навала киян, однак без ударів по воротах.

38 хв. Кияни завоювали право на кутовий. Кравченко подає, м’яч перелітає весь штрафний майданчик. Вукоєвич пробиває головою, м’яч перелітає і воротаря, і ворота.

41 хв. Штрафний удар на користь іспанців. 28 метрів до воріт, просто навпроти центру. Фернандеш робив навіс, але жодного одноклубника не знайшов. Вільний удар.

43 хв. Іспанці володіють ініціативою, спокійно ведучи гру до перерви

45+1 хв Перший тайм закінчено.

В "Динамо" Чернат замінив Гіоане.

Другий тайм.

46 хв. Чернат робить дальній удар, Санчес невпевнено прийняв м’яча, перевівши його на кутовий

47 хв. Чернат виконує кутовий удар, але "Валенсія" не дозволяє пробити

48 хв. Мілевський впав на лівому фланзі атаки. Штрафний удар

50 хв. Подача в штрафний майданчик, але Мілевський – поза грою

50 хв. Кутовий для «Динамо». Чернат подає, воротар гостей вибиває м’яча далеко в поле.

51 хв. Мілевського збито біля самої лінії штрафного майданчику. Кравченко біля м’яча. Пробиває в стінку.

53 хв. Атака гостей. Без загострень.

54 хв. Вукоєвич збиває іспанця біля кута штрафного майданчика. Сільва подає, кияни виносять м’яч далеко в поле.

61 хв. Попередження Мадуро - за фол проти Мілевського

62 хв Го-о-о-о-о-о-л!!!! 1:1 Гол - після подачі Чернатом штрафного, від захисника "Валенсії" Альбіоля рикошет, "Динамо" зрівнює рахунок

63 хв. Заміна у "Динамо": замість Кравченко виходить Нінковіч

63 хв. Попереджений автор першого голу Сілва - порушення проти Вукоєвіча

64 хв. Друге (дуже сумнівне) попередження за симуляцію Мілевському - червона картка. "Динамо" залишається вдесятьох.

66 хв. Попереджений Мата.

67 хв. Заміна у "Валенсії" тренерський штаб випускає свою головну атакуючу зброю - Давіда Вілью, замість Сільви.

70 хв. Ще одна заміна іспанців - замість Пабло виходить Хоакін

74 хв. З "незручної" ноги пробивав Несмачний, воротар на місці

80 хв. Попередження Бетао - за розмови

81 хв. "Валенсія" робить ще одну заміну - Рубен Бараха виходить замість Фернандеша

85 хв. Ушкодження отримав воротар іспанців, але ліміт замін вже вичерпано, тож Сезар Санчес залишається, накульгуючи, на сторожі воріт

89 хв. До ігрового додано 4 хвилини.

90+2 хв Іспанці захищаються усією командою, не даючи жодної нагоди "динамівцям" пробити по воротах травмованого Санчеса.

94 хв. Заміна, зроблена останньої хвилини Юрієм Сьоміним, все ж не дозволила "біло-блакитним" зламати захист одного з лідерів іспанського чемпіонату.

Отже, фінальний свисток.
Кінцевий рахунок 1:1

Гра "Динамо" залишила приємні враження, незважаючи на непевний кінцевий рахунок. Відчувалася болільницька підтримка, на протязі усього матчу, незважаючи на невтішний старт гри, прихильники киян зробили все можливе, аби подарувати своїм улюбленцям крила.

З нетерпінням чекаємо зустрічі команд за два тижні на полі в Іспанії.