Кубок УЄФА: матчі 4-го туру

Спорт 7 грудня, 2007, 11:08 321
Московський "Спартак" переміг швейцарський "Цюрих" і гарантував собі вихід до наступного раунду Кубка УЄФА.

У групі Е Кубка УЄФА за тур до фінішу визначилися всі три команди, які продовжать боротьбу в плей-офф. Ними стали "Цюрих", "Спартак" і "Байєр".

Московський "Спартак", обігравши на своєму полі швейцарський "Цюрих" з рахунком 1:0, першим з російських команд гарантував собі участь в плей-офф Кубка УЕФА.

На 57-й хвилині єдиний гол в цьому матчі забив капітан "Спартака" Єгор Титов, який відправив м'яч у дальній кут воріт після передачі Микити Баженова з правого флангу.

У підопічних Станіслава Черчесова стало сім очок після трьох проведених зустрічей, і вони не опустяться нижче за третє місце на груповому етапі турніру.

"Байєр" зумів на своєму полі обіграти чеську "Спарту" (1:0) навіть не дивлячись на те, що на 60-й хвилині був видалений з поля Карстен Рамелов. Вирішальним став гол Мануеля Фрідріха, який замкнув подачу Барнетти з кутового на 71-й хвилині.

У групі G тепер лише чудо може допомогти "Хапоэлю" пробитися в наступне коло. Ізраїльська команда, що пропускала 4-й тур, в своєму завершальному матчі прийме вдома аутсайдера "Ольборг".

Але навіть перемога не гарантує клубу з Тель-Авіва прохід в плей-офф, адже в іншому матчі 5-го туру "Хетафе" зіграє вдома з "Андерлехтом", і в цій зустрічі обидві команди цілком влаштує нічия.

Ну а в четвер "Андерлехт" приймав на своєму полі "Тоттенхем", який завдяки нічиїй в Брюсселі набрав сім очок і гарантував собі вихід у наступний раунд.

Англійцям довелося відіграватись після удару Барта Гоора на 68-й хвилині. Проте через три хвилини Дімітар Бербатов чітко реалізував пенальті і відновив паритет.

"Ольборг" в іншому матчі цієї групи поступився на своєму полі "Хетафе" - 1:2.

Гол Гевіна Макканна приніс "Болтону" перемогу над "Црвєною Звєздою" у Белграді в матчі групи F. У Греції "Аріс" та "Брага" уклали мир – 1:1, зберігши шанси на попадання в плей-офф.

У групі H "Бордо" здолав "Хельсингборг" (2:1) у рідних стінах і забезпечив собі перше місце в групі Н за тур до фінішу.

Гол Івіци Майсторовича у доданий час зберіг грецькому "Паніоніосу" шанси на вихід до 1/16 фіналу Кубка УЄФА, тоді як "Аустрія" втратила надію на путівку в плей-офф.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / Eurosport / К.К.