Кубок УЄФА: огляд матчів другого туру

Спорт 9 листопада, 2007, 10:54 1047 1
Російські команди добре стартували в груповому турнірі Кубка УЄФА, а "Баварія" не змогла обіграти в Мюнхені англійський "Болтон".

У четвер відбулися матчі другого туру групового турніру Кубка УЄФА. Всі три російських команди добилися позитивних результатів: "Зеніт" і "Спартак" здобули перемоги, а "Локомотив" зіграв внічию. Серед сюрпризів відзначимо нічию у матчі "Баварія" – "Болтон" та домашні поразки "Тулузи" і "Галатасараю" (від "Спарти" та "Хельсинборга" відповідно).

Група А

Пітерський "Зеніт" здобув першу перемогу в груповому турнірі Кубка УЄФА, перегравши на виїзді грецьку "Лариссу" - 3:2. Рахунок відкрив форвард збірної Росії Павло Погребняк, який після пасу Андрія Аршавіна вразив ворота суперника зблизька.

У другому таймі господарі забили два голи за чотири хвилини (з 58-ї по 62-у) і вийшли вперед. У складі "Ларисси" відзначилися Нектаріос Олександру і Гіоргиос Фотакіс.

"Зеніт" відігрався через вісім хвилин, коли Костянтин Зирянов завершив свій прохід точним ударом з гострого кута.

Переможний гол російської команди на 78-й хвилині організували футболісти, що вийшли на заміну: Алехандро Домінгес увійшов до штрафної і знайшов передачею Фатіха Текке, а турецький форвард в одне торкання переправив м'яч у ворота.

Після двох турів в активі "Зеніта" стало чотири очки, і поки пітерці посідають другу строчку в турнірній таблиці групи А.

Лідирує "Евертон" (6 очок), який в гостях обіграв "Нюрнберг" завдяки точним ударам Артети і Анічебе. Голландській АЗ (одне очко) другий тур пропускав.

Група B

Грецький "Панатінаїкос" після гостьової перемоги над "Копенгагеном" – 1:0 (м’яч забив Н'Дойє) може вже відчувати себе спокійно, маючи в активі 6 очок. "Абердін" розійшовся з "Локомотивом" миром – 1:1 (на гол Раймонда москвичі відповіли точним ударом Івановича).

Це вже друга нічия "залізничників". Мадридський "Атлетіко" у другому турі не грав.

Група С

Крупну перемогу – 6:1 (Йоргенсен зробив дубль) – здобула "Фіорентина", що обіграла шведський "Ельфсборг". Чеський клуб "Млада Болеслав" поступився іспанському "Вільярреалу" – 1:2 (голи у іспанців забили Ніхат і Касорла). Грецький АЕК був вільний від гри.

Після другого туру в групі С лідирують італійський і іспанський клуби – по 4 очки.

Група D

Французький "Ренн" трохи не програв у себе на полі норвезькому "Бранну". За три хвилини до кінця матчу Шейру зрівняв рахунок (у норвежців відзначився Карадас).

Загребське "Динамо" і швейцарський "Базель" також не виявили переможця – 0:0. "Гамбург" не грав у четвер.

Група Е

Московський "Спартак" з перемоги почав свій виступ в груповому турнірі Кубка УЄФА. Команда Черчесова в "Лужниках" обіграла німецький "Байєр" з Леверкузена з рахунком 2:1.

Обидва спартаківські голи були забиті ударами з пенальті в другому таймі: відзначилися Роман Павлюченко і Сантос Моцарт. Німецький клуб відіграв один гол після удару Поля Фраєра з гострого кута вже в компенсований час.

"Спартак" захопив лідерство в групі Е, набравши три очки після одного матчу. Стільки ж і після такої ж кількості матчів у швейцарського "Цюриха". "Байєр" залишився на третій позиції – у команди три очки після двох матчів.

Три очки і у празької "Спарти", яка несподівано в гостях обіграла французьку "Тулузу" – 3:2. Вирішальний гол забив Кісел на 88-й хвилині матчу. Французи програли вже другий матч поспіль.

Група F

Центральним матчем групи був поєдинок "Баварія" – "Болтон". Вже в дебюті матчу Рікардо Гарднер вивів гостей вперед, на що "Баварія" відповіла дублем Лукаша Подольські. За вісім хвилин до фінального свистка Девіс відновив рівновагу і приніс "Болтону" друге очко на груповому етапі Кубка УЄФА.

У свою чергу, команда Оттмара Хітцфельда після двох турів має в своєму активі чотири пункти. На другому місці грецький "Аріс", який впевнено переграв белградську "Црвену Звєзду" – 3:0.

У "Аріса" Афанассіос Папацоглу, який вийшов на заміну, оформив дубль на 76-й і 89-й хвилинах, а ще один раз ворота гостей вразив Коку. Португальська "Брага" була вільна від гри.

Група G

Явний аутсайдер групи G – ізраїльський "Хапоель". Команда з Тель-Авіва програла вже другий матч поспіль, цього разу "Тоттенхему" з рахунком 0:2 (відзначилися Кін та Бербатов).

"Ольборг" зіграв внічию з "Андерлехтом" – 1:1, "Хетафе" вчора не грав. Тут вся боротьба за три путівки в наступний раунд турніру ще попереду.

Група H

Великий інтерес являв собою матч "Галатасарай" – "Хельсінборг" у світлі дуелі двох ветеранів світового футболу – Хакана Шукура і Хенріка Ларссона. Можна сказати, що останній виграв цю дуель – швед сам забив гол і допоміг партнерам здобути важливу гостьову перемогу над лідером турецького чемпіонату – 3:2.

Явний лідер групи – французький "Бордо" (6 очок), який обіграв на виїзді "Аустрію" – 2:1. Переможний гол забив Вендел, реалізувавши на 88-й хвилині пенальті. Грецький "Паніоніос" відпочивав в другому турі.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / iPlus / Lenta.ru / К.К.