Кубок Європи з легкої атлетики

Спорт 25 червня, 2007, 15:11 2005
Чоловіча збірна України з легкої атлетики вибула у першу лігу Кубка Європи, а українські легкоатлетки посіли п'яте місце.

Снігур
Євгенія Снігур біжить до перемоги (Фото - Reuters)
У Мюнхені в суботу і неділю проходив розиграш легкоатлетичного Кубка Європи. Україна як в чоловічій, так і в жіночій команді була представлена переважно молодими спортсменами. Наші тренери ухвалили рішення дати молоді проявити себе в Мюнхені і перевірити на турнірі такого високого рівня потенційних кандидатів на поїздку до Осаки на чемпіонат світу.

На Кубку Європи-2007 у нашої команди була тільки одна перемога. Євгенія Снігур виграла забіг на 100 метрів з бар'єрами, показавши результат 12.92 секунди. До повторення персонального рекорду Євгенії не вистачило трьох сотих секунди.

Ірина Штангєєва показала 3-й результат в бігу на 200 метрів (23.12 сек), і 5-й на стометрівці (11.50 сек). Юлія Кревсун була другою в забігу на 800 метрів. Спортсменка з Донецька показала свій кращий результат в сезоні - 2:01.12 хв.

Наталія Кущ з результатом 4.38 метри зайняла 2-е місце в стрибках із жердиною. Вікторія Стьопіна зайняла 4-е місце в стрибках у висоту. Ольга Солодуха в потрійному стрибку встановила вчора персональний рекорд - 14.24 м, і зайняла 4-е місце.

Жіноча збірна України, набравши 81 очко, посіла на Кубку Європи 5-е місце. Перемогли, причому вже 11-й раз поспіль, росіянки.

Бігуни
Спортсмени долають дистанцію 200 м (Фото - european-athletics.com)
У чоловіків основна боротьба за перемогу точилася між командами Німеччини та Франції. Французи в результаті стали переможцями, в основному, завдяки своїм бігунам.

А наша чоловіча команда в Мюнхені зайняла передостаннє, сьоме місце, і тепер наступного року збірну України, а також бельгійців, що посіли останнє місце, чекає перша ліга турніру. Замість них у найвижчий європейський дивізіон отримали перепустки чоловічі збірні Італії та Іспанії.

У жінок до нижчого дивізіону вибули гречанки та іспанки, яких наступного року в вищій лізі замінять італійки та британки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.