Ліга чемпіонів. Клуб Абрамовича битий у Римі

Спорт 5 листопада, 2008, 10:34 783
Лондонський "Челсі" зазнав поразки від "Роми", а "Інтер" ледве не програв кіпрському "Анортосісу" в матчах 4-го туру Ліги чемпіонів УЄФА.

У вівторок в рамках групового етапу Ліги чемпіонів кіпрський "Анортосіс" зумів добитися нічиєї у матчі проти міланського "Інтера" – 3:3. Спочатку здавалося, що гра піде за звичним сценарієм, оскільки фаворит – "Інтер" – відкрив рахунок вже на 13-й хвилині зусиллями Маріо Балотеллі. Проте груба помилка Ніколаса Бурдіссо дозволила Седріку Бардону відновити рівновагу на 31-й хвилині.

На останніх хвилинах тайму Марко Матерацці та Георгіос Панагі обмінялися голами. На 50-й хвилині Нікос Фрусос вивів кіпріотів вперед, але втримати перемогу "Анортосісу" не вдалося – на 80-й хвилині Хуліо Крус врятував "Інтер" від поразки.

Перший гол Георгіоса Карагуніса у Лізі чемпіонів УЄФА за шість з половиною років допоміг "Панатінаїкосу" створити сенсацію у Бремені. Ще по разу ворота "Вердера" вразили Евангелос Манціос та Александрос Ціоліс.

В Римі "Рома" не залишила шансів лондонському "Челсі" – 3:1. У першому таймі господарів вивів вперед Крістіан Пануччі, а після перерви у складі римлян двічі відзначився Мірко Вучініч. Гол престижу забив Джон Террі. В результаті італійський клуб набрав заслужені три очки і тепер відстає від лондонців лише на один пункт.

В іншому матчі групи А румунський футбольний клуб ЧФР на своєму полі поступився французькому "Бордо" з рахунком 1:2.

"Марсель" розгромив ПСВ – 3:0. На 30-й хвилині Бакарі Коне відкрив рахунок, а після перерви дубль оформив Мамаду Ньянг. Варто відзначити і Атема Бен-Арфа, який взяв участь у всіх трьох гольових комбінаціях.

"Ліверпуль", як і два тижні тому, "розписав мир" з іспанським "Атлетико" – 1:1. Причому господарі поля змогли уникнути поразки у доданий арбітром час матчу – був призначений пенальті, який реалізував Стівен Джеррард. У мадридців відзначився на 37-й хвилині матчу Максі Родрігес.

У групі С, як ми вже повідомляли, "Шахтар" поступився на виїзді "Спортингу" – 0:1, а "Барселона" зіграла внічию з "Базелем" – 1:1 (на гол Ліонеля Мессі швейцарці відповіли влучним пострілом Ерена Дердійока).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / Lenta.ru / К.К.