ЛЧ. "Мілан" – "Бенфіка" 2:1

Спорт 19 вересня, 2007, 10:29 267
"Мілан" розпочав кампанію по захисту титулу переможця Ліги чемпіонів з перемоги над "Бенфікою" з рахунком 2:1.

В першому турі групи D Ліги чемпіонів, окрім матчу в Донецьку, відбувся також поєдинок "Мілан" – "Бенфіка". Господарі здобули заслужену перемогу.

Рахунок відкрив на 9-й хвилині Андреа Пірло прекрасним по виконанню ударом зі штрафного.

Незабаром Оддо знов переграв свого опікуна Лео і виконав передачу на Індзагі. Форвард збірної Італії вправно приборкав м'яч, але його підвела неточність.

"Бенфіка" насилу стримувала натиск "Мілана" і трохи не пропустила ще раз - Амброзіні знов пробив мимо воріт після прострілу Пірло.

У наступному епізоді завидну реакцію продемонстрував голкіпер "орлів" Кім, який зреагував на удар Кларенса Зєєдорфа.

На іншому кінці поля "Бенфіка" нарешті сподобилася на атаку. Колишній півзахисник "Милана" Руй Кошта пробив по воротах з дальньої дистанції, проте Діда зайняв вірну позицію.

Гості поступово знаходили впевненість. Незабаром Крістіан Родрігес прорвався по лівій брівці і подав на Оскара Кардосо, який головою влучив у штангу.

Всього дві хвилини опісля, "Бенфика" понесла покарання за марнотратство парагвайського гравця. Кака пробіг половину поля і віддав м'яч на Пірло. Хавбек збірної Італії знайшов в штрафній Індзагі, який забив свій 60-й гол в турнірах під егідою УЄФА.

Після цього задача по порятунку поєдинку стала для лісабонців практично нездійсненною.

Через десять хвилин після відновлення зустрічі Кім не дозволив відзначитись Кака, а комбінація з участю Пірло завершилася неточним ударом Індзагі.

Чемпіони континенту продовжували нарощувати тиск, на що підопічні Хосе Антоніо Камачо просто не могли знайти відповіді. Близькі до успіху були Амброзіні, Янкуловські та Індзагі.

На 75-й хвилині Кака віддав красиву передачу на Янкуловські, який навісив в штрафну. Першим на м'ячі був Індзагі, постріл якого у котрий раз парирував Ким. Не менш вражаючим був сейв голкіпера після удару Емерсона, що намагався перекинути м'яч через воротаря.

Вже в доданий час гостям все ж таки вдалося забити гол престижу зусиллями Нуну Гомеша, який замкнув простріл Константіноса Кацураніса.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / К.К.