Ліга чемпіонів: огляд матчів вівторка

Спорт 28 листопада, 2007, 10:58 389
Після матчів п'ятого туру Ліги чемпіонів у групах E-H визначилися команди, які залишають єврокубки – "Динамо", ЦСКА, "Штутгарт" та "Стяуа".

Пізно ввечері у вівторок 27 листопада у футбольній Лізі чемпіонів відбулися матчі п'ятого туру в групах Е, F, G і Н. За підсумками цих зустрічей визначилися ще чотири учасники 1/8 фіналу: до команд "Манчестер Юнайтед" і "Арсенал", які вийшли в плей-офф три тижні тому, приєдналися "Барселона", "Рома", "Інтер" та "Севілья".

Група Е

"Ліон" - "Барселона" 2:2

"Барселона" досягла в Ліоні важливої нічиєї, яка дозволила каталонцям оформити вихід в плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА. Виїзна перемога над "Рейнджерс" в останньому турі виведе "Ліон" в 1/8 фіналу.

Роналдіньо залишився на лавці запасних, а Боян Кркіч вперше в ЛЧ вийшов у стартовому складі. Вже на третій хвилині 17-річне дарування "Барси" створив перший гол - прийнявши пас від Мессі, він зробив ідеально вивірений пас на Ін'єсту, якому залишалося не промахнутися.

Граючи без Каріма Бензема, який отримав пошкодження на вихідних, чемпіони Франції довгий час залишалися без м'яча, проте Жуніньо незабаром перевернув все з ніг на голову.

Бразилець зі штрафного навішував на Фреда, проте ніхто м'яча так і не торкнувся, і він ковзнув в сітку воріт у дальньої штанги.

У другому таймі команди обмінялися голами з пенальті. Себастьян Скілаччі завалив у власній штрафній Мессі, і аргентинець сам реалізував пенальті. У кінцівці Абідаль сфолив на Кейта, а Жуніньо забив пенальті, добувши для своєї команди нічию.

"Штутгарт" – "Рейнджерс" 3:2

Гол Чипріана Маріки за п'ять хвилин до кінця поєдинку приніс "Штутгарту" перші очки на груповому етапі ЛЧ, одночасно серйозно знизивши шанси "Рейнджерс" на попадання в плей-офф.

Рахунок в матчі відкрив Чарльз Адам, який вийшов на заміну і ледве не першим своїм торканням м'яча забив гол. Какау під завісу першого тайму відновив рівновагу, а Павел Пардо на 62-й хвилині за допомогою рикошету від Роберто Хільберта вивів чемпіонів Німеччини вперед. Баррі Фергюсон додав на табло другу двійку, проте останнє слово залишилося за Марікою.

Група F
"Динамо" – "Рома" 1:4
"Манчестер Юнайтед" – "Спортинг" 2:1

Група G

ЦСКА – ПСВ "Ейндховен" 0:1

У матчі з чемпіоном Голландії не змогли взяти участь відразу чотири гравці основного складу російського клубу - Мілош Красич, Даніель Карвалью, Жо і Вагнер Лав.

Єдиний гол був забитий на 39-й хвилині матчу. Голландцям вдалася швидка контратака, що завершилася прострілом з правого флангу у виконанні Дірка Марселліса. Воротар ЦСКА Ігор Акінфєєв пішов на перехоплення, але Сергій Ігнашевич, намагаючись перервати передачу, невдало зачепив м'яч, який перелетів через голкіпера, після чого форвард ПСВ Джефферсон Фарфан завдав точного удару з лінії воріт.

У другому таймі у ЦСКА було декілька моментів, щоб порівняти рахунок. Після подачі кутових Дуду і Елвір Рахіміч били зблизька, але м'яч обидва рази пролетів вище воріт.

У кінцівці зустрічі воротар ПСВ Гомес справився з ударом Василя Березуцького і зберіг переможний для своєї команди рахунок (1:0).

"Інтер" - "Фенербахче" 3:0

"Інтернаціонале" переграв "Фенербахче" і вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. У складі переможців відзначилися Хуліо Крус, Златан Ібрагімович і Луїс Антоніо Хіменес.

Здобувши четверту поспіль перемогу, "Інтер" достроково забезпечив собі перше місце в групі G. У свою чергу "Фенербахче" зберіг другу строчку в турнірній таблиці, але тепер в останньому турі турки зобов'язані брати гору над московським ЦСКА, щоб не дати наздогнати себе ПСВ, який зустрінеться з "нерадзуррі".

Група H

"Севілья" – "Арсенал" 3:1

"Севілья" приєдналася до "Арсеналу" в плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА і стала першим клубом, якому вдалося обіграти "канонірів" в поточному сезоні.

На початку зустрічі Едуардо да Сілва вивів гостей вперед, проте потім англійці не тільки пропустили перший м'яч в турнірі, але і втратили лідерство в групі Н.

Іспанці повели в рахунку ще до перерви завдяки результативним ударам Сейду Кейта і Луїса Фабіано, а на останній хвилині матчу Фредерік Кануте реалізував пенальті.

Тепер "Севілья" фінішує першою, якщо в останній ігровий день виступить не гірше за "Арсенал". У шостому турі володарі Кубка УЄФА на виїзді зіграють з празькою "Славією", тоді як команда Арсена Венгера прийме "Стяуа".

"Стяуа" – "Славія" 1:1

"Стяуа" здорово розпочала свій 50-й матч в єврокубках. Після швидкого гола Валентина Баді здавалося, що румуни нарешті зможуть здобути першу перемогу на груповій стадії ЛЧ, проте гол Зденека Шенкержика за 12 хвилин до фінального свистка звів нанівець зусилля господарів.

В результаті "Славія" забезпечила собі третє місце, а разом з ним путівку в Кубок УЄФА.

ЛЧ: огляд матчів 5-го туру у групах E,F,G,H

Спорт 28 листопада, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / iPlus / Lenta.ru / UA-Футбол / К.К.