ЛЧ. "Спортинг" – "МЮ" 0:1

"Манчестер Юнайтед" здобув мінімальну перемогу над "Спортингом" на виїзді завдяки голу Кріштіану Роналду у ворота свого колишнього клубу.

У матчі першого туру групового турніру Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" здобув перемогу на виїзді над лісабонським "Спортингом" – 1:0. Єдиний гол забив Кріштіану Роналду

Це був перший матч Роналду проти свого рідного клубу, з якого португалець перебрався до "МЮ" у 2003 році. Крайній півзахисник вперше примусив воротаря "Спортинга" Стойковича вступити у гру на 24-й хвилині, пробивши низом.

Незабаром майстерністю блиснув ван дер Сар, в акробатичному стрибку відбивши прицільний удар Лієдсона.

Отримавши вказівки від Фергюсона в перерві, гості у другому таймі заграли набагато активніше. Уейн Руні лише на частку секунди не встиг до навісної передачі Патріса Евра, а потім Райан Гіггз не реалізував вірний гольовий момент, пробивши вище воріт після подачі Роналду.

Та все ж "Юнайтед" вдалося "зняти павутиння" з сітки воріт Стойковича на 62-й хвилині, коли Роналду в падінні головою замкнув навіс Уеса Брауна. Португалець вважав за краще не святкувати взяття воріт суперника, на що уболівальники господарів відповіли аплодисментами.

"Спортинг" прагнув відігратися, але ван дер Сар продемонстрував відмінну реакцію і врятував свою команду після пострілу Тонела. Яннік Джало першим встиг на добивання, але послав м'яч над перекладиною. Як виявилося, це був останній шанс "левів" врятувати гру.

Манкуніанці спробують розвинути цей успіх 2 жовтня, коли на "Олд Траффорд" приймуть "Рому". Тим часом, наступним суперником "Спортинга" стане київське "Динамо".