Легендарний Ягр не зумів вивести "Авангард" у півфінал

Яромір Ягр завершає боротьбу за Кубок Гагаріна© championat.ru
Спорт 17 березня, 2009, 12:58 881
"Ак Барс" виграв перемогу у "Авангарда" в заключному матчі четвертьфінальної серії Кубка Гагаріна КХЛ.

Казанський "Ак Барс" на своєму майданчику вирвав перемогу в овертаймі п'ятого вирішального матчу чвертьфіналу Кубка Гагаріна (плей-офф КХЛ) у омського "Авангарда". До останніх секунд третього періоду гості вели в рахунку, але утримати перевагу не змогли.

Перший період пройшов з перевагою господарів, що втілилося в шайбу Степанова. У другій третини своє вагоме слово сказав Яромір Ягр, який спочатку відновив рівність в рахунку, а потім вивів на кидок Рябикіна. Заключна двадцятихвилинки пройшла під акомпанемент атак "Барса", але всі зусилля казанців зводив нанівець Фомічев, який упіймав неймовірний кураж. І все-таки господарі зуміли врятувати зустріч: за 15 секунд до фінальної сирени Ілля Нікулін гарматним пострілом від синьої лінії прошив голкіпера "яструбів" і буквально підірвав трибуни "Татнафта-Арени". На початку овертайма "Ак Барс", який отримав значну психологічну перевагу, зусиллями Олега Петрова закинув переможну шайбу і виграв цей драматичний двобій.

Приголомшливий рахунок було зафіксовано у 4-му матчі серії, коли "Барс" з рахунком 11:1 знищив "яструбів" на їх арені.

Півфінальні пари плей-офф КХЛ виглядають наступним чином: "Ак Барс" - "Динамо" Москва і "Локомотив" - "Металург" Магнітогорськ

Кубок Гагаріна. 1 / 4 фіналу
П'ятий матч

"Ак Барс" (Казань) - "Авангард" (Омськ) - 3:2 ОТ (1:0, 0:2, 1:0, 1:0)

Голи: Степанов, 9:22 (бол.), Нікулін, 59:45. Петров, 62:08 - Ягр, 26:07, Рябикін, 30:21 (бол.)

Рахунок у серії: 3 - 2