Легендарний Болт завоював дев'яте олімпійське "золото"

Збірна Ямайки виграла чоловічу естафету 4х100 метрів.

На Олімпійських іграх чоловічу естафету 4х100 метрів утретє поспіль виграє збірна Ямайки.

На завершальному етапі естафети ямайську команду представляв знаменитий спринтер Усейн Болт, який завоював третє олімпійське "золото" у Ріо і дев'яте – у своїй кар'єрі, повідомляє ВВС.

"Срібло" сенсаційно завоювала збірна Японії. Команду США, яка прийшла третьою до фінішу, дискваліфікували за заступ за доріжку, тому "бронза" дісталася канадцям.

Напередодні Болт був найсильнішим на 200-метровій дистанції. Раніше цього тижня він переміг у олімпійській 100-метрівці.

Тоді він сказав, що має намір виграти на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро всі забіги, у яких братиме участь. Болт додав, що, завоювавши ці нагороди, він навічно впише своє ім'я в історію спорту.

Ігри в Ріо стануть останніми у кар'єрі бігуна. Наразі Усейн Болт посідає третє місце серед усіх легкоатлетів за кількістю завойованих олімпійських золотих медалей.