Лео Мессі повторив 60-річний рекорд іспанського футболу

Мессі проти Хюбшмана
Спорт 13 квітня, 2011, 14:28 3159 1
У матчі з "Шахтарем" Ліонель Мессі забив свій 48-й гол у сезоні, повторивши рекорд іспанського футболу.

Найкращий футболіст світу, нападник "Барселони" Ліонель Мессі повторив клубний рекорд бомбардира іспанського футболу, встановлений 60 років тому. Трапилось це у матчі "Шахтар" - "Барселона", у якому каталонці здобули перемогу з рахунком 1:0.

Гол у ворота Андрія П'ятова став для Мессі 48-м у нинішньому сезоні. Таким чином, аргентинець перевершив своє ж досягнення минулого сезону (47 голів) і повторив рекорд іспанця Тельмо Сарри, який у сезоні-1950/51 забив 48 голів за "Атлетик" з Більбао.

Цілком ймовірно, що Мессі поб'є цей рекорд. Для цього у нападника "Барселони" є ще сім матчів чемпіонату Іспанії, фінал Кубка Іспанії з мадридським "Реалом" (20 квітня), два півфінальних матчі Ліги чемпіонів з "Реалом" і, можливо, фінал ЛЧ.

Нагадаємо, що у минулому сезоні Мессі повторив досягнення угорця Ференца Пушкаша, встановлене у сезоні-1959/60 (у складі "Реала") і бразильця Роналдо, встановлене у сезоні-1996/97 (у складі "Барселони").

• Skif Skif 13 квітня, 14:42 Згоден 2 Не згоден 0 Великий футболист , не зря же срня в первом матче еще в перерыве побежала у него футболку выпрашивать... Я тогда подумал может это матч уже закончился или как же Месси будет во втором тайме без футболки играть ... Но ничего одел другую и прекрасно отыграл , а срня так набегалась в перерыве за футболкой , чт на второй тайм сил уже не хватило ))) відповісти цитувати Дякуємоспам